DVD z HDMI czy warto ?

TiNiO

Member
Posiadam TV LCD JVC 37S60 i odtwarzac DVD Manta Emperor , jako ze mój TV posiada wejście HDMI zastanawiam się nad zakupem jakiegoś DVD z HDMI myśle nad SAMSUNG HD-950 , tylko teraz potrzebuje waszej pomocy i opinni :) czy warto wymienic te sprzety ? na mancie obraz jest wmiare ok czy o wiele lepszy bedzie na samsungu chodzi mi o filmy DVD o DivX-ach nie myśle zawsze bede mógł podłaczyc starą Mante ,z tego co wyczytałem w zestawie Samsunga jest dołączony kabel HDMI czy kabel ten jet dobrej jakości czy moze jest to EURO w łądnej cienkiej obudowie :) ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę użyć opcji szukaj, temat już był poruszany, zastanawiam się czy ludzie w ogóle czytają to co już jest na forum :hmm:

link1

link2

itd...
 

Piopio

New member
Jeśli interesuje Cię tylko DVD to Samsung HD-950 jest świetny.
Z DIVX to inna bajka - zabacz mój post o problemach.
HDMI to złącze cyfrowe wieć jakość kabla przy małych odległościach ma mniejsze znaczenie.
Na pewno zobaczysz sporą różnicę.

pzdr
 

TiNiO

Member
NO ok uzyłem wyszukiwarki inic nie znalazłem :) tak wiec pytam tu :) jaka jest rużnica mniedzy Samusngiem HD-850 a HD-950 ? i czy HD-950 jest produkowany w kolorze srebrnym czy tylko czarny ?? bo jakoś nie moge znaleźc nic o tym :(
 

Piopio

New member
Samsung Hd-950 jest tylko czarny. Odczytuje SACD.
HD-850 srebrny.
Jak chcesz mogę Ci okazyjnie sprzedać kupionego wczoraj HD-950.
Zdecydowanie nie spełnił moich oczekiwań. 95% filmów które mam to DIVX i potrzebuję idealnego odtwarzacza DIVX a nie DVD.
Cena będzie bardzo dobra bo jestem wkurzony.

pzdr
 
Do góry