ONKYO HTE 503 Quintas 5.0

pawelr

New member
Ja wiele lat uzytkowalem kino Onkyo. teraz chcialem odswiezyc sobie zestaw(obecna dvd nie czyta mi zadnych divixow ani mp3, wzmacniacz jest DD 5.1 a sa juz 6.1 i 7.1) i poszedlem do salonu w Warzsawie poogladac ten zestaw, ktory Ty rozwazasz.
Ale troche sie roczarowalem , design prawie ten sam co 5 lat temu (oprocz niebiesko podswietlanej galki ktora do srebrnej obudowy i rubinowego podswietlenia nie bardzo mi pasowala). W dodatku czcionke na wywietlaczu pomniejszyli, pochylili w prawo i trohe skomplikowali menu. Jak go podnioslem, to tak jakby byl z plastiku (wczesniej mialem pozadna obudowe metalowa) a w srodku jakby chcieli zaoszczedzic i powyrzucali troche rzeczy.
Z tego powodu zaczalem ogladac Harmana Kardona i kupilem wzmacniacz 230. Jestem z niego bardzo zadowolony.
Niestety Harman 235 + DVD 22 wyjdzie drozej niz Twoj zestaw Onkyo z glosnikami, ale polecam Ci naprawde obejrzec na zywo ten sprzecik
a mysle ze sie wciagniesz w ta marke. Do tego jakies niedrogie Jamo i bedzie super.
 

Robaq

New member
Nie jestem audiofilem i nie chce przekroczyć 3000zł, bo budżet na TV przekroczyłem szukałem czegoś do 4tyś a skończyłem na 6,5tyś, nie chce tego powtórzyć. A przy Twojej propozycji by tak się stało ;)
 
Do góry