Tannoy Arena

JooP

New member
Czy slyszal je ktos na zywo!?
Czy myslicie ze moge wykorzystac je do sluchania rowniez muzyki z CD?
Podobaja mi sie wizualnie a nie chce w salonie miec "100 glosnikow" chcialbym polaczyc kino domowe i sluchanie muzyki w stereo....

Ps.
Mam Ampli Pioneera 1015 i DVD Pioneera 989
 

davemaster

New member
Oglądałem je kiedyś, ale niestety nie miałem okazji posłuchać... Są super wykonane i extra pasowałyby do mojej chatki, ale ta cena... ech, mam nadzieję, że przynajmniej nadają się do muzy.
 

JooP

New member
No wlasnie

.... pasuja designem do mojej chatki ... Zona tez zaakceptowala pelny zestaw glosnikow ... nie chcialbym miec osobnego sprzetu do muzyki ..... jestem juz prawie zdecydowany nawet mam niezla cene na nie :)
Wiem ze teoretycznie nie da sie polaczyc KD i Stereo ale nie jestem audiofillem ....
 

davemaster

New member
No ja też nie jestem, a zależy mi na miejscu, bo pokoik malutki... Do tego jestem na ukończeniu remontu, więc kaska wyszła i nie wiem, kiedy wróci :-( A może KEF KHT 2005.2 ??
 

JooP

New member
sprawdze je ale raczej trudno bedzie przekonac zone - ona juz wybrala .... to ja mma obawy o ktorych pisalem .... Tez wlasnie koncze remont .....
Ale dzieki za podpowiedz
Pozdr
JooP
 

JooP

New member
Haaaaaaa wlasnie odebralem Tanoy Arena !!!! Dzis je pomecze, pod koniec tygodnia dam recenzje czy rzeczywiscie sa takie jak o nich sie pisze! :D
 

JooP

New member
Jasne - z podstawkami wyszlo 6,4 k PLN (mam 4 podstawki stojace czyli niestandardowo i podstawke regalowa pod centralny) - sciagalem z Holandii. W Polce najtaniej znalazlem za 8,5 k w www.dvdsystem.pl
Pozdr
 

anad13

New member
Pytanie do JooP.
Czy jest szansa byś podzielił się z nami wrażeniami z odsłuchu Tannoy..ek.
Zastanawiam się nad ich zakupem...
 
Do góry