Wybor przede mna - ocencie sami!

szymonunion

New member
Witam,

mialem w piatek zamawiac, ale dopiero w poniedzialek to zrobie:

Denon 2106+1920
DALI CONCEPT 6 + 1 + CENTER + CONCEPT SUB
ACER AT3705-MGW

Ceny jakie mam podam pozniej... ale... nie wiem czy brac czy czekac (kwestia LCD)...a wole zamowic teraz i miec kredyt na sprzet kuchenny + A/V...

Salon 25m2, kablowka Aster, DVD/kablowka - 50%/50%.


Pozdrawiam,
 

Piopio

New member
Moim zdaniem dobry wybór.
Nie zapomnij o porządnych kablach głośnikowych i dobrych interconektach.
Po zakupie zapewne będziesz chciał jeszcze Cyfrę + :D
Za jakieś pół roku zapragniesz jeszcze odtwarzacz HD :D

pozdrawiam
 

szymonunion

New member
Witam,

thx za info. Cyfry+ nie bede chcial, bo moge miec w Asterze. Odtwarzacz HD tez nie musze miec, bo ten TV ma od razu media gw, wiec material HD podam z PC (100Mbps - Ethernet lub 54Mbps - 802.11g).


Pozdrawiam,
 

DarekM

New member
to przyznaj sie taraz, jakie masz ceny na Denona, bo zaczynam myśleć o zakupie czegoś takiego

Pozdrawiam
Darek
 

Piopio

New member
Zapewne firmowe :)
Denon narzuca ceny. Zobacz na www.denon.pl . Jeśli chcesz kupić w sklepie to raczej poniżej sugerowanych nie znajdziesz. Ale drożej możesz kupić.
Na allegro oczywiście inne ceny. Być może sklepy internetowe mogą coś obciąć.

pzdr
 

szymonunion

New member
Witam Wszystkich,

o ile dobrze pamietam (w firmie mam oryginaly zapiskow - tutaj tylko cyfrowa kopie):

denon 2106 - 2000 PLN
denon 1920 - 1430 PLN
dali 6+1+center+sub concept = 3780PLN

Jutro ide zlozyc zamowienie... ale chyba jednak tylko sprzet kuchenny + male AGD... troche sie zmartwia.:(

Dlaczego tak? Nie chce w ciemno kupowac TV, na testy jednego z kolegow stad nie mozna sie doczekac. Moge isc do Acer Polska, bo mnie zapraszali, ale to tylko kompa sprawdze, bo DVD z HDMI nie maja. Amp + dvd + kolumny to sprawdzona sprawa, ale bez TV dobrego to cienko... Nie chce rozdrabniac zakupow - ale sprzet AV kupie sobie kiedy indziej... Trudno :( :(
 
Do góry