Jaka najlepsza nagrywarka dvd do sharp p50

szpigiel9

New member
Czytam to forum prawie codziennie od pół roku. Po analizach wypowiedzi fachowców z tego forum kupiłem lcd sharp 32 p50 i jestem zadowolony oglądam na nim cyfrę+. Teraz chcę kupić nagrywarkę dvd. Przejrzałem już chyba wszystkie możliwe typy. Mój wybór padł na Philips dvdr 9000H i zastanawiam się czy warto wydawać przeszło 3 tys. na nią a może na sharpie p50 nie wykożystam jej możliwości. Prośił bym jak to by wyglądało ( czy to rązsądny) wybór Sharp p50 - DVDR 9000H. A może do tego lcd nie pasują jej rozdzielczości i trzeba kupić coś z niższej półki LG 7900, Samsung 725, Sony 910 lub 1010 , Panasonic 60 , Pionier 630. Chciał bym uzyskać jak najlepszy obraz na tym lcd, podłączać kamerę Panasonic NV GS 75 przez DV i stare kino philips LX 3000D. Proszę pomóżcie bo sam już się gubię z tymi rozdzielczościami i kabelkami. Mam już odtwarzarkie divix Jakiś tam Bellwood 301A, więc nagrywarka nie musi tego odtwarzać. Bardzo mi zależy na waszych radach bo dobre nagrywarki nie są tanie. Dzięki
 

helper

New member
Za ok. 1,7k pln możesz już znaleźć DVHR450. Posiada wejście i.link do kamery i dysk 160GB.
Niestety, ja "w promocji MM" zapłaciłem za nią 2,2k pln:(
 
Do góry