Czy warto dopłacać do HDMI

Reza

New member
Witam
Mam zamiar kupić zestaw kina domowego do telewizora LCD Samsunga (jeszcze się wacham między modelem 26R51b a 26M51b) . tu pojawia się pytanie czy do amatorskiego użytkwania warto zainwestować w model kina domowego w granicach 1400-1500zł czy może warto dopłacić do modelu posiadającego złącze hdmi (myślę o modelu Samsung HT TP75) Rożnica 800zł jest jednak sporym wydatkiem, czy jednak opłacalnym??? Jaka jest różnica w zwykłym oglądaniu DVD??? Bardzo proszę o pomoc
 

xroma

New member
Nie ma nad czym sie zastanawiac :) Sam mam ten sprzet podpiety do LCD samsunga LE32R4 i jest naprawde syuper. Kabel HDMI jest w zestawie ( mi sprzedawcy wmawiali ze nie ma ) Obraz jest bardzo dobrej jakosci , szczegolnie po przelaczeniu na 720 ( 1080 nie wybieraj bo jest "sztuczny" ) Nie jest to w pelni HD ale daje juz niezly przedsmak. Pamietaj , ze kina nie kupujesz na kilkja miesiecy. Warto zainwestowac. Poza HDMI ma jeszcze wiele innych zalet i naprawde wart jest swojej ceny. KUPUJ !

Co do roznicy w DVD to nawet moja zona zauwazyla znaczne polepszenie obrazu po zmianie kina :)
 

Fly

New member
Witam

To troche inne pytanie.
Jak się ma różnica jakości wyświertlanego obrazu przy podpięciu DVD poprzed HDMI a Component ?


Porównywał ktoś takie dwa sposoby połączenia ?


z góry dzięki za odp,
 

Dara

New member
Torino 2006 Winter Olympics w HD (komentarz)

Witam różnice między component a HDMI zobaczył byś może oglądając TV z odległości 30cm, a jęzeli ogdlądasz z dalszej odległości nie zauważysz różnicy
 

Thorusx

New member
Jeśli masz mozliwość to bierz telewizor z wejściem HDMI, to bardzo przyszłościowy standard. Tylko czekać i patrzeć, jak coraz więcej sprzętu będzie wykorzystywało to wejście.
 
Do góry