Co sądzicie o DVD MANTA 015 PRINCE 2

Możej

New member
Dzisiaj przegladalem magazyn KINO DOMOWE i tam w tescie sprzecik ten dostal 5/5 :confused:

Tu jest test z innego zrodla

Ale na forum Manty (link podany przez asek22) i na innej stronce wyczytalem ze sprawia on wiele problemow :(

Lepiej troche dolozyc i kupic markowy odtwarzacz a Mante kupowac na wlasne ryzyko

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Miałem kiedyś DVD Elta 8883. Sprzęt podobny do Manty. Był ok. dopóki nie podłączyłem go do dużego tv po componencie. W porównaniu z DVD Panasonic s29 Elta była bez szans. Jakość obrazu dzieliła epoka. Więc jeśli masz niewielki telewizor, dużo czasu na bieganie po serwisach naprawczych, i nie przywiązujesz zbytnio uwagi do jakośći sprzętu AV to czemu nie? Tylko jak mawiał mój dziadek, nie obrażając nikogo:" Biednego na tanie rzeczy nie stać."
 

hojlo1

New member
Bez reklam
(śledzę fora divx)

Nowe modele MANT już nie są tak funkcjonalne, jak poprzednie (opisuję odtwarzanie rożności Divx).
Sprzet kapryśny w działaniu.
Nie polecam.:(
 

sajmony

Member
Ja posiadam dwa DVD, jeden JVC i mantę do divxów i trzeba realnie stwierdzić, że manta bardzo dobrze nadaję się do ogladania filmów divx, mam ja podłączona po componęcie i obraz jest rewelacyjny, oglądałem około 300 filmów i nie było sytuacji żeby czegoś nie odtworzył i do tego bardzo dobrze działające forum, zawsze staraja sie pomóc i oczywiscie regularnie ukazujące sie nowe oprogramowanie.
Dlatego nie zawsze to co tanie musi byc gorsze.
 

TiNiO

Member
Manta to tylko i wyłącznie do DivX , DVD wygląda na tym jak VHS ;) , nie wspominając o tym ze jesli masz TV LCD lub Plazme to Manta wygląda na tym conajmniej mizernie w poruwnaniu z DVD(HDMI) ja mam Mante i Samsunga HD-850 (HDMI) w porównaniu Manta działa jakby była n apłyty gramofonowe :) . Z mojej autopcji jesli masz CTRa kupuj mante jasli LCD lub Plazme to nie kupuj bo pikseloza cie zabije :)
 

hojlo1

New member
Bez reklam
TiNiO - tu nie chodzi o Mantę (to co opisujesz z pixelozą itp), ale o zasadę działania wszystkiego - np masz Divxa z RGB kodem na wyjściu i HDMI praktycznie ma tylko wyskalować, zas w Mancie (i innych analogowych Divx) zaczyna sie cały proces ...(tak w dużym skrócie).
Oczywiście podzespoły swoje robią - ale chip jest dość podobny, jak w innych....:(
 

Ricardogo

New member
Powiem tak mam Mantę od pierwszego modelu, napewno nie jest to HI-END ale odtwarza większość płyt i w całkiem przyzwoitej jakości. Oczywiście po componencie i z przyzwoitego materiału, z próżnego nawet Salomon nienaleje. Jeśli tylko DVD to pewnie że coś z hdmi ale z divixa Manta daje radę większości plików.
 
Do góry