Panasonic SC-HT885W

ANDREW

New member
czy ktos moze sie podzielic wrazeniami z uzytkowania tego zestawu DVD?

Chcialbym go uzywac zarowno do muzyki jak i ogladania filmow dvd, z przewaga sluchania muzyki.

moze to glupie pytanie ale jak dzialaja tylne bezprzewodowe kolumny czy nie ma zaklocen np. gdy dzwoni telefon komorkowy? uzytkuje bezprzewodowe sluchawki sony i niestety w trakcie gdy dzwoni komorka mam nie przyjemne buczenie na uszy.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oj nie, zdecydowanie nie, jeśli chcesz w większości słuchać muzyki to zintegrowane kina odpadają, potrzebne Tobie kolumny podłogowe, W tej chwili za 2tys można dostać "jamaszke", albo co podobnego.

Poza tym jeżeli chcesz w przewadze słuchać muzyki, może zacznij od stereo a potem dokleisz resztę - zastanów się nad tym.


P.S. Na większość sprzętów działa komórka, nawet jak kablami masz podłączone to zakłócenia są.
 

ANDREW

New member
27" IIyama ProLite C270WT - proszę o opinię na ten tema

ar2 napisał:
Oj nie, zdecydowanie nie, jeśli chcesz w większości słuchać muzyki to zintegrowane kina odpadają, potrzebne Tobie kolumny podłogowe, W tej chwili za 2tys można dostać "jamaszke", albo co podobnego.

Poza tym jeżeli chcesz w przewadze słuchać muzyki, może zacznij od stereo a potem dokleisz resztę - zastanów się nad tym.


P.S. Na większość sprzętów działa komórka, nawet jak kablami masz podłączone to zakłócenia są.

do tej pory uzywam mini wiezy technicsa (byly w sprzedazy jakies 2 lata temu), ktora oprocz odtwarzania cd moze odtwarzac rowniez DVD (tylko DD) muzyka gra bardzo dobrze, polaczenia kablowe na ktore nie dzialaja komory itp
Nie mam za duzo miejsca w pokoju wiec rozwiazanie z kolumnami bezprzewodowymi bardzo by mi odpowiadało., orpocz tego w Panasonicu jest dvd audio, divix i wiekszosc innych formatow.
jaki inny zestawik mozesz polecic?
pozdrawiam
 
Do góry