Amplituner + TV + PS3

-KC-

New member
Witam,

remontuje wlasnie mieszkanie i chce je juz zaprojektowac pod kino domowe z projektorem, telewizorem FullHD i Playstation 3 (jako odtwarzacz blue-ray i stacja gier).
Problem mam jednak z wyborem odpowiedniego amplitunera oraz z odpowiednim zaprojektowaniem polaczenia tych sprzetow.

A mianowicie:

1. projektor bedzie wspieral jedynie HD wiec bede chcial go podlaczyc tak:
ps3->(HDMI)->AV->( no wlasnie jakim kablem ? )->projektor

2. PS3 chce podlaczyc tak:
ps3->(HDMI)->AV->(HDMI)->TV

Mam jednak do Was pytania -

1. jaki amplituner powinienem wybrac ? Zalezy mi na tym, by dzwiek z konsoli PS3 byl odtwarzany przez glosniki podlaczone do AV a nie przez glosniki TV (widzialem na forum, ze jest z tym problem...). Dodam tez, ze nie chcialbym wydac na AV wiecej niz 1500,-PLN...
2. jakim kablem podlaczyc projektor 720p z AV ?

Pozdrawiam i licze na pomoc,
T.
 

-KC-

New member
dzieki.

na innych amplitunerach nie da sie odtwarzac dzwieku z PS3 ? Co wyroznia te amplitunery, ktore wymieniles od innych ?
 
Ostatnia edycja:

-KC-

New member
to mam jeszcze dwa pytania:

1) czy jesli bede chcial odtwarzac jedynie dzwiek w 5.1 to czy istnieja jakies tansze amplitunery, po ktorych moglbym podlaczyc PS3 w taki sposob, by za pomoca kabla HDMI przeslac dzwiek i obraz ? PS3 -(HDMI)-> AMPLI -(HDMI)-> TV

2) do tego zestawu bede mial jednoczesnie rzutnik 720p. Jakim kablem najlepiej go podlaczyc do amplitunera tak by uniknac przelaczania miedzy telewizorem a rzutnikiem ? Component wystarczy ?

Dzieki z góry za pomoc....
 
Do góry