Harman czy Denon ??

suli17

New member
Jak w temacie który zestaw byście wybrali do podłaczenia do LCD Sharp 37" P50 :

a) DENON AV AVR-2106 + DVD-1920 Najnowsze modele przeznaczone na 2006 rok dostepne juz za tydzen DVD ma HDMI, Super Audio CD, DVD Audio

Czy klasyk: Harman/Kardon 335 + DVD31

Jeden sprzedawca bardzo mi zachwala ten nowy denon jestem ciekaw czy slusznie.
Napiszcie co wy byście wybrali i co wam sie podoba a co nie w w/w zestawach.

Pozdrawiam
suli17
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Suli założyłeś już 3 toppic odnośnie tego samego :spam: wystarczy 1 :!::!::!:

Co do Denona i H/K to wg mnie Denon będzie grał bardziej basowo, a Harman bardziej selektywnie, czyli przy Harmanie będzie dobry bas jak i inne pasma. Denon troszke będzie nadużywał basu.
 

suli17

New member
Założyłem nowy wątek, gdyż chciałbym porównać tylko te 2 zestawy, pod kątem podłączenia do Sharp 37" P50, mam nadzieje, że nikogo tym nie wkurzyłem. :roll:

Chodzi mi o to czy warto brać Denona ze wzgledu na wejscie HDMI ktorego H/K nie ma głównie o to mi chodzi.

Bo jeśli chodzi o audio to przypuszczam, że oba są na podobnym poziomie. Choć sądząc co mówi ar2 to z H/K dźwięk będzie dużo czystrzy a to się liczy.

Słyszałęm również, że występują problemy z kalibracją H/K i zdaza sie że 2/3 razy wyskakuje error.

Przepraszam jeśli umieścilem ten wątek w nieodpowiednim miejscu.

Pozdrawiam
suli17
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie slyszalem
HK w ocenie co raz wiekszej ilości fanów i zwolenników - gra bosko.
pozdrawiam
 

Jaro

New member
czesc,
HK pewnie gra bosko i ja byłbym jego zwolennikiem ale duzo zależy od jakości głośników. najlepszy sprzęt na nic jezeli masz cienkie głosniki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
absolutnie się zgadzam.
Zakładam ,że ktoś kto wie jaka jest wartość muzyczna HK na pewno dostosuje do tego odpowiednie kolumny.
pozdrawiam
 

mzdral

New member
osobiście

a co stoi na przeszkodzie żeby spróbować DVD Denona - złącze HDMI, SACD oraz AudioDVD -wraz z Amplitunerem HK. Podejżewam że i tak dźwięk będzie podłączony przez optyk i dekodowany przez Ampa więc wpływ DVD na dźwięk możemy tu pominąć
 

janunio

New member
Bez reklam
W sprawie kolumn:
Po wielu latach błędów i wypaczeń mój wybór padł na polskie malutkie kolumny aktywne:
TLC pro AMS-1.
Deklasują wszystko w cenie do 10 000 zł za parę.
A kosztuję "tylko" 3 000 zł para.
 
Do góry