Pioneer kino - potrzebna pomoc.

smuga

New member
Zdecydowałem się na zakup Plazmy Pioneera .Proszę o poradę w sprawie kina. Musi być to kino Pioneera. Innych proszę nie proponować. Chcę mieć komplet. Pojeździlem po świecie i wiem ,że Pioneer to extraklasa i że nie zawodny.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer w promocji dodaje do plazmy kino 434 . Jest dobre. Choć do plazmy 50 można dobrać zestaw dużo bardziej wymagający , ale najpierw ile kasy ?
 

smuga

New member
Proszę o pomoc. Pokoj 30 m2. Najbardziej odpowiadałoby mi kino Harmana. Poczytałem duzo informacji w necie. Prosze o poradę ?
OK. 4.000 zł
czy dobry wybor do extra plazmy.
 

summer-time

New member
Sterowniki Ati

Jezeli wyskrobiesz okolo 5300zl. to proponuje ci:
DVD PIONEER DV-668 AV i ampiltuner PIONEER VSH-1015 THX. Rewelacja.
pzdr
summer-time
 

jlesien

New member
Podstawowy problem HD DVD

Jeśli zamierzasz dokonac zakupu telewizora plazmowego PIONEER, proponuję zwrócić uwagę na dobre DVD z wyjściem cyfrowym HDMI. W ofercie firmy PIONEER cyfrowe wyjście HDMI posiada model DV-668 oraz DV-868. Niestety DV-668 nie ma możliwości wyprowadzenia sygnału w formacie 720p lub 1080i, nie posiada video scalera. Różnica jakościowa na plazmie Pioneera pomiędzy DV-668 i DV-868 jest dosyć duża. Dlatego osbiście zwróciłbym uwagę na modele odtwarzaczy firmy DENON np. DVD-2910 lub DV-3910, które posiadają wyjście HDMI oraz rewelacyjnie działający scaler. Nawet aktualnie bardzo tani model DV-1910 posiada wyjście DVI (są przewody DVI-HDMI) oraz scaler, który umożliwia wyprowadzenie sygnału HD. Oczywiście płyty DVD nie są zapisane w HD, jednak ostateczny efekt jest znacznie lepszy w przypadku podłączenia źródła wyprowadzającego sygnał HD szczególnie w przypadku podłaczenia do TV Pioneera.
Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na nasza stronę (profil), w sprawie tv plazmowych możemy pomóc w wyborze.
 

szmudi

New member
Philips LCD 32PF4320 - warto??

:shock: czy na forum smuga sobie zartuje ???? ja mamw pelni kino domowe firmy pionner.
Za 8.000 nok czyli akuratokolo 4.000 zlotych kupilem same kable monster. zeby podlaczyc caly sprzed.
wiec na kable ci staczy. na reszte musisz poczekac.bo sprzed tej marki jest bardzo dogi
 

smuga

New member
Znalazłem sobie Kino Harmana w podanej cenie .Blackninja - miał extra ceny i chyba ma. Jest znanym w Polsce sprzedawcą tej firmy więc z przyjemnością skorzystałem z jego pomocy. Dobrze zrobilem z tym wyborem. Faktycznie sprzęt chodzi bajka , i choć zawsze znajdzie się "doradca" który widząc swoją rolę poleci np. Kodę - to ja jestem zauroczony jakością Harmana.
Absolutnie pozdrawiam z radością w sercu polecam niedowiarkom Harmana - rewelacja. I Starczyło na więcej niiż tylko przewody . Być może u Was ceny na HK są dużo wyższe. Więc tym bardziej doceniniam jego jakość.
 
Do góry