Głośniki do kina (małe)

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie! To mój pierwszy post na tym forum, choć śledzę je od kilku miesięcy.
Czy głośniki JBL CS 680BK będą odpowiednie do zestawu kina opartego na Fergusonie D-880 HX i Harman Kardonie AVR 147?
Pokój 18m2, 70% kino, odsłuch stonowany i nie za głośny.
Ważna preferencja to rozmiar głośników.
Cena zestawu do ok. 3000, w niedalekich planach TV LCD HD i nagrywarka HD.
 

radzique

New member
Budżet niezły.

Jak chcesz małe to ja bym brał na Twoim miejscu Kef KHT 2005.2

kht2005_black_large.jpg
 

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba się niezbyt dokładnie wyraziłem. 3000 to za głośniki z ampli.

Jakieś jeszcze sugestie odnośnie małych głośników. Bo chciałbym już coś zamówić i tak na razie to JBL CS 680BK wydały mi się optymalne.
No i Harman Kardon AVR 147 ze względu na atrakcyjne ceny :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

toma_ad

New member
też miałem problem z głośnikami - chciałem małe żeby ze "zepsuć" wystroju. wybór w końcu padł na hkts11
http://harmankardon.pl/index.php?action=1&id=95
mam je podpięte właśnie do avr147. dla mnie rewelacja. czysto grają i ładnie wyglądają. mam pokój 20m2 i spokojnie dają radę. sub w filmach naprawdę potrafi porządnie zatrząść.
 
Ostatnia edycja:

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki wszystkim! HK 147 + Beta HCS zamówione, choć z wyglądu to te HKTS 11BQ bardziej mi się widziały :hmm:
 

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Grają rzeczywiście bosko, jestem bardzo zadowolony z wyboru i z szybkości przesyłki :grin:
Niestety, żeby nie było zbyt pięknie, to został uszkodzony w transporcie karton amplitunera. Nie wyglądało to groźnie, więc przesyłkę przyjąłem, ale po odpakowaniu okazało się, że obudowa i tylna ściana z gniazdami HDMI jest pogięta. Spisałem protokół z kurierem i zastanawiam się co dalej robić
 

Attachments

  • IMG_2365.jpg
    IMG_2365.jpg
    59,8 KB · Wyś: 130
  • IMG_2356.jpg
    IMG_2356.jpg
    45,6 KB · Wyś: 132

akubit

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polecam bardzo blackninję

Dzisiaj zakończył się szczęśliwie epizod z dostawą HK147. Cieszę się z nowego, nieuszkodzonego amplitunera.
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu firmy blackninji. Wziął na siebie walkę z firmą kurierską, błyskawicznie dostałem nowy, nieuszkodzony sprzęt. Będę polecał firmę LOCO wszystkim znajomym.

Pozdrawiam

P.S. Kartę gwarancyjną poprzedniego ampli wysłałem pocztą.
 
Do góry