JVC czy ONKYO ?

fan

New member
Mój sąsiad ma kino JVC i mówi ,że lepiej gra niż Onkyo 502. Mowi,że jego kino ma nagrodę Eisa i że 502 Onkyo extra gra stereo , ale do prawdziwych efektów kina dużo mu brakuje .
JVC THA 10 . I gadał ,że były zapisy . Napewno kituje . Czy ktoś pomoże mi utrzeć mu nosa . Puszy się jak paw. Czy ktoś słyszał te dwa zestawy ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Kino Tha 10 jest jednym z lepszych kin jakie mialem okazje słuchać, do stereo niestety zintegrowane kino się za bardzo nie nadaje. Co do Onkyo musiałbyś podać jakie głośniki posiada sąsiad to może ktoś będzie wiedział jak grają.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zestaw Onkyo najbardziej popularny zestaw HTE 502 POP ze względu na cenę . Słuchałem na kolumnach M-audio gra super. Ale jestem fanem Firmy JVC i uważam , że kina tego producenta /wielokrotnie wybierane najlepszym kinem w Europie-EISA/ są super. Zależy kto do czego wykorzystuje zestaw .Jak długo słucha muzyki stereo /procentowo/
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
odległośc od ekranu

Musisz zanieśc do sąsiada płytę z filmem nagranym w komputerze DVD-R i gdy sie rozczaruje bo TH-A10 tego nie odtworzy wyjmij drugą CD-R ze zdjęciami i.... też nic twój sąsiad już jest pąsowy, a ty wyciagasz trzecia płytę z mp3 i ..... też nic sąsiad drapie się po głowie a Ty spokojnym głosem mowisz "jednak kupię Onkyo tam wszystko chodzi" :wink:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem po dokładnym odsłuchu kin w podobnej cenie. Onyko słuchłem na M-audio orz JBL. Muszę przyznać ,że lepiej zagrało kino Onkyo . Piękna barwa ,ciepły dźwięk , można się zachwycić. A cena też w porządku.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
a mi nie pasuje sposób grania tych M-Audio no co prawda nie ma co porównywać stereo ale niektórym wystarczy dźwięk z kina. I po to właśnie mamy wybór, bo dla każdego coś miłego :p :)
 

Fixxxer

New member
fan napisał:
Mój sąsiad ma kino JVC i mówi ,że lepiej gra niż Onkyo 502. Mowi,że jego kino ma nagrodę Eisa i że 502 Onkyo extra gra stereo , ale do prawdziwych efektów kina dużo mu brakuje .
JVC THA 10 . I gadał ,że były zapisy . Napewno kituje . Czy ktoś pomoże mi utrzeć mu nosa . Puszy się jak paw. Czy ktoś słyszał te dwa zestawy ?

mam 502 z zstawem głosników maudio. I powiem tak słyszałem dużo więcej lepiej grających zestawów. jednak zakładając niezbyt wygórowaną cene to onkyo daje dużo. Stereo jest świetne , troche gorzej wypada kino, trzeba dać więcej szatana żeby efekty były zadowalające do tego dochodzi dość ciężkie wysterowanie tego zestawu. Mi zajeło jakięś 4 miesące kiedy w końcu wszystko zagrało. Tak czy inaczej polecam zestaw Odtwarzacz jest bardzo muzaykalny i w swojej klasie stoi bardzo wysoko, zresztą różne testy wyrażają sie bardzo pochlebnie o tym sprzęcie
 
Do góry