Tani odtwarzacz DVD z HDMI

abees

New member
Potrzebuje taniego (w przedziale powiedzmy do 300zł) odtwarzacza DVD z wyjściem HDMI tak abym mógł pocieszyć się cyfrową jakością obrazu na swoim nowym Panasonic-u lx70P. Wpadły mi w oko Manta Lord 034, ELEMIS DV944HD oraz także nagrywarka SAMSUNG DVD-R155- ale czytałem o niej że raczej słabo radzi sobie z divixami oraz że ludzie jej sobie nie chwalą. Generalnie potrzebuje taniego odtwarzacza (aż zarobie na coś lepszego) który bedzie radził sobie z napisami i divixami z wyjściem HDMI- gdyż wierze że otrzymam tą drogą lepszy obraz. Co poradzicie?
 

KKuba

New member
Bez reklam
Pioneer DV-400. Obraz po HDMI rewelacja, a po wgraniu firmware z forum Gufiaka będziesz b. zadowolony. Dodadatkowo ma port USB, można podpiąć twardy dysk.
P.S. Nie wiem co to ma wspólnego z tematem HD-DVD, ale spoko... ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
Sony DVP-NS78. Rewelacyjna jakość obrazu poprzez HDMI w trybie 1080i i 1080p za niewielkie pieniądze. To czego dokonuje ten odtwarzacz z filmami DVD zasługuje na szerszy opis. Tylko czasu na to nie mam. :mrgreen:
Do tego obsługuje DivX'y i wyświetla polskie napisy. Ja go używam i szczerze polecam.
Temat przeniosłem do odpowiedniego działu.

P.S. No i stuknął mnie tysiączek.:)
 
Ostatnia edycja:

abees

New member
Mam nadzieje że zmieści się w moim przedziale cenowym (powiedzmy 350zł max), bo jak narazie to chyba pionier przypadł mi do gustu.
A tak poza tym to wie ktoś coś na temat tego elemisa czy manty? Ciakawi mnie też samsung R155- chociaż z tego co czytałem o nim opini to chyba jest do niczego.
Ps. Dzieki za przeniesienie wątka- nie miałem pojęcia gdzie go wstawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bebol

New member
Witam!! Arsenal mógłbyś podac linka do tematu gdzie jest szerzej o tym soniaku, bo bardzo mnie on interesuje, ale za wiele opinii nie mogą o nim znaleźć. Bardzo zależy mi na odtawrzaniu divixow i polskej czcionki, a że mam tv sony więc fajnie by było miec komplet. Napisz jak masz czas coś wiecej o tym odtwarzaczu, z góry dziękuje:)
 

mirecore

New member
abess

Wbrew wszystkim wypowiedziom, kierowałbym się raczej marką posiadanego telewizora. Wiadomo ze producenci wyposażają TV w opcje LINK ze sprzętem tej samej marki, pomaga to sterowaniem z jednego pilota.
 

fiaam

New member
abees napisał:
Mam nadzieje że zmieści się w moim przedziale cenowym (powiedzmy 350zł max), bo jak narazie to chyba pionier przypadł mi do gustu.
A tak poza tym to wie ktoś coś na temat tego elemisa czy manty? Ciakawi mnie też samsung R155- chociaż z tego co czytałem o nim opini to chyba jest do niczego.
Ps. Dzieki za przeniesienie wątka- nie miałem pojęcia gdzie go wstawić.

Skoro masz telewizor Panasonika, to czemu nie kupisz DVD z Panasonika? Model DVD-S511 kupisz do 350zł, a jeżeli dołożysz 40zł to możesz mieć nowszy model DVD-S53. Co zyskujesz - współdziałanie z telewizorem poprzez Viera Link, obsługę DVD za pomocą pilota z telewizora. Wciskając jeden przycisk na pilocie DVD rozpoczniesz od razu odtwarzanie płyty, a telewizor samoczynnie się włączy i przełączy na odbiór sygnału z DVD. Panasonic ma skalowanie do wysokiej rozdzielczosci, dzięki temu obraz jest prawie na pełnym ekranie. Zdecydowanie polecam Panasonic DVD-S53.
 

abees

New member
Chyba tak zrobie.

Ale napisz mi prosze jak sobie radzi z innymi formatami np. divixami i czytaniem napisów. Czy nie ma z tym kupy problemów? Bo do tego też ma mi służyć.
Chciałbym też wiedzieć czy da sie podłączyć do niego jakiś prosty zestaw głośników 5.1 (z wbudowanym wzmacniaczem oczywiście).

Ps.Sprzęt zamierzam podłączyć za pomocą kabla HDMI - będzie śmigać?
 

jpk78

New member
Chcę kupić DVD i zastanawiam się czy Sony DVP-NS78 czy moze Panasonic s54. Mam lcd Panasa. Czy DVD Panasonic ma port USB?
 
Do góry