Jakie DVD z DIVX

robotxx

New member
mam Philips DVP 5990

jak dla mnie sprzet rewelacja za ta kase

usb 2.0 , czyta wszystko , modowane firmware pozwalajace na wiele ustawien czcionek itp

nie ma sensu placic 2x tyle za pioniera
 

broda1725

New member
Bez reklam
Nie wiesz że najlepiej chwalić swoje. Ja polecam Pioneera i basta następny model jaki bym kupił to Pionek 410 lub 610 naprawdę wart jest tej kasy.
 

kazanek

Member
wiem , że dla wielu tutaj to herezja ale ja kupilem Teviona 2008-F za 100 zeta ... czyta wszystko jak leci ... usb 2.0 , karty pamieci , DVD Audio , scaler , jest na Zoranie - ja jestem zadowolony , jako poczekalnia do BR jest to super alternatywa 8)
 

robotxx

New member
za ta cene na pewno super sprzecik , jezeli mialby modowane softy to nie byloby sensu doplacac do drozszych modeli

wielkosc czcionki , kolor i inne pierdoly sa jednak bardzo przydatne
 

wlserwis

New member
kazanek napisał:
kupilem Teviona 2008-F za 100 zeta ... czyta wszystko jak leci ... usb 2.0

To NIE MA USB 2.0! Tylko ten handlarz z allegro tak napisał sobie [że ma].

A czy ktoś z Was zna odtwarzacz z USB 2.0, który potrafi bez problemów czytać z penów pliki .mpg (lub .avi) >2GB?
 

stainer7474

New member
Philips 5990. na plus (modowalne firmware; nie mam filmu DIVX którego nie czyta; obsługa dysków twardych przez USB; wyświetlanie długich nazw; USB 2.0; możliwość konfiguracji napisów: kolor, pozycja, wielkość; HDMI; cena) na minus (tak jak ktoś dodał nie obsługuje SACD (zapewne dużo osób je używa :) ja jeszcze nie zakupiłem takiej płyty)
 

wlserwis

New member
To nie lepiej [i taniej!] Fergusona 880 kupić?
Nie potrzeba żadnych alternatywnych firmwarów wgrywać, pilot ma zasięg dobry a sam sprzęt jest wewnątrz identyczny.
 

Horhe Ortega

New member
Z płytami wymienionymi przez Ciebie nie będzie problemu. Co do dysku to z tego co mi wiadomo musi to być FAT32 - partycja nie mam pojęcia jaki limit wielkości. Jedno jest pewne - dysk musi mieć własne zasilanie.
-to było odnośnie Ferdka D-880 HX . W miarę energooszczędne dyski do 2.5W (np.2.5" Toshiby- 5400) bez zasilania też na nim chodzą.Dysk powinien być PRIMARY(nie LOGICAL) no i wiadomo - FAT32. Przydatne programy: Partition Magic , GParted ...:)
 
Ostatnia edycja:

bzikt

New member
Tevion DVD 2008 F czy możecie coś o nim więcej napisać czy warto go kupić na przeczekanie , czy to przeszkadza że niema usb2.0:eek:k:
 

robotxx

New member
przeszkadza , doloz pare zlotych i ciesz sie pozniej komfortem odtrzwarzania filmow z pena lub hdd . zacznie ci klatkowac i bedziesz zalowal ze jednak masz sprzed bez 2.0
 
Do góry