Soundbar do 2 tysięcy

Rashalin

New member
Witam,
Poszukuję soundbara do pokoju 20m2. Posiadam kino domowe pioneer, ale niestety żona narzeka na kabelki. Budżet jaki bym chciał przeznaczyć to 2 tysiące. Poszukuję czegoś co wytrzyma tyle co kino domowe, czyli 8 lat.:hihi:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dwa bardzo dobre modele
G1 ( produkowany przez Meridian dla LG) za 1999 zł z DA
GX ( też Meridian) za 2200 zł też z DA
Kosztowały na wejściu za 4499 zł, i w tej klasie wykonania , design, jakosci są utrzymane.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Warto odsłuchać , tych które są w klasie cenowej bez dopłaty, czyli Jednak Soundbar G1 na początek. Za dopłatą będzie już ich faktycznie dużo.
 

AR90

New member
Witam forumowiczów. Na początku zaznaczę, że jestem totalnym leszczem w temacie jakiegokolwiek brzmienia, a na forum trafiłem jedynie z powodu powyższego pytania.

Panowie postanowiłem kupić soundbar. Bukmacher dał 1200 pln (dziękuję Panie Lewandowski) dlatego trzeba zainwestować. Mam tv Samsung Qled 65", cholernie lubię grać na PlayStation, a dźwięk z tv już nie daje radości.

Poczytałem o Dolby Atmos itp. wytypowałem dwa soundbary, bo spełniają moje finansowe możliwości. Jeden w/w DA posiada, drugi ma DTS (szczerze mówiąc nawet nie specjalnie rozumiem różnice między tym, a tym)

Pierwsza belka to: Samsung HW Q60T

Druga: TCL TS8132

Jak już wspomniałem totalnie się na tym nie znam, dlatego chciałbym pomocy kogoś mądrego, a nie chcę pytać gości w sklepach z elektroniką, bo tam wiadomo, polecają to co akurat mają. Moje oczekiwania nie są jakieś wygórowane, chcę soundbar, bo nie mam miejsca na większy sprzęt, mimo że salon dość duzy, to kanapa stoi blisko TV. Mówiąc najprościej, chcę żeby było fajnie ;)

Oczywiście, jeżeli macie jakieś inne propozycje soundbarów to wszystko chętnie przyjmę. Z góry wielkie dzięki
 
Do góry