Amplituner do kina domowego

prodigy

New member
Witam

Szukam amplitunera do kina domowego, 3 strefy, 2 wyjścia HDMI na tv, podłączone pod końcówkę mocy Audiolab 8000se, głośniki Monitor Audio RX8 (RXC, RXFX, RXW12), pod 2 strefę bezpośrednio JBL SP 5II, pod 3 przez wzmacniacz Koda AV-1300 również JBL.

Wcześniej obsługiwał to Onkyo 808 ale przestał działać. Proszę o radę który wybrać przy jakiś zdrowych relacjach cena do jakości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. ale podaj proszę przedział cenowy.
Dla każdego tanio - znaczy co innego.
 

prodigy

New member
Chciałbym się zmieścić w 4,4k. Gdyby się nie udało to pewnie nagiął bym budżet.

Tak nawiasem mówiąc doceniam Kiki, że starasz się zawsze odpowiadać.
 

prodigy

New member
Właśnie słyszałem, że Onkyo upadło, trochę szkoda bo wg mnie przyzwoite było, ja trochę się zraziłem bo się zepsuło ale wcześniej byłem zadowolony.
Nad Yamahą rzeczywiście się zastanawiałem, Maranz jakąś dziwną, nieuzasadnioną awersję mam ale w sumie dlaczego by nie spróbować.
Odnośnie Denona wygląda super,tylko 2 strefy z tego co widzę. Z tych popularnych jest jeszcze Herman Kardon.
Z tą ceną to naprawdę nie chciałem się deklarować.
Dziękuję w każdym razie za odpowiedź.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak o Harmanie zapomniałem. Dobry sprzęt, tylko nie wiem dokładnie jak cenowo stoi.
Onkyo faktycznie szkoda. Mam w kinie domowym i jestem zadowolony.
Nie wiem jak tam Pioneer się aktualnie prezentuje, wcześniej miałem i też dobrze grał w kinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Onkyo amplitunery to zupełnie oddzielna firma i ma się dobrze.
Jest tylko nazwa wspólna z działem Onkyo który ogłosił upadłość w Japonii.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kiki to bardzo dobra wiadomość. Miło słyszeć, że amplitunery Onkyo będą dalej dostępne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne o dziwo - od ręki.
Napisz proszę na PW - dostaniesz ofertę dla niebieskich.
 
Do góry