Odtwarzacz multimedialny

Saper781

New member
Witam, na wstępie chciał bym wszystkich powitać jako nowy obywatel tegoż forum :)

Drodzy Państwo proszę o pomoc, noszę się z zamiarem zakupu odtwarzacza multimedialnego jako źródło sygnału w zestawie składającym się z Smart TV, rzutnika, ampli (chcę zakupić Onkyo TX-NR696) zestawu kolumn 5.1. Wybrałem sobie dostępne obecnie na rynku modele, generalnie wszystkie mają potrzebne mi funkcje takie jak lan, mozliwość odtwarzania obrazu w 4K i wyżej, taktowanie zegara procesora zbliżone... i tyle, nie mam pojęcia który z nich sprawdzi się najlepiej... oto moje typy:
1. Android11.0 TV BOX 4+32G
2. Fantec 1476
3. Savio TB-P02 32 GB
4. Savio TB-G01 16 GB
5. Mecool K5 16 GB
6. CoreElec + Android SDMC Odtwarzacz sieciowy 4K HDR
Chyba, że ktoś doradzi coś ciekawszego... z góry dziękuję za pomoc
 
Witam, na wstępie chciał bym wszystkich powitać jako nowy obywatel tegoż forum :)

Drodzy Państwo proszę o pomoc, noszę się z zamiarem zakupu odtwarzacza multimedialnego jako źródło sygnału w zestawie składającym się z Smart TV, rzutnika, ampli (chcę zakupić Onkyo TX-NR696) zestawu kolumn 5.1. Wybrałem sobie dostępne obecnie na rynku modele, generalnie wszystkie mają potrzebne mi funkcje takie jak lan, mozliwość odtwarzania obrazu w 4K i wyżej, taktowanie zegara procesora zbliżone... i tyle, nie mam pojęcia który z nich sprawdzi się najlepiej... oto moje typy:
1. Android11.0 TV BOX 4+32G
2. Fantec 1476
3. Savio TB-P02 32 GB
4. Savio TB-G01 16 GB
5. Mecool K5 16 GB
6. CoreElec + Android SDMC Odtwarzacz sieciowy 4K HDR
Chyba, że ktoś doradzi coś ciekawszego... z góry dziękuję za pomoc


proponuję Zidoo Z9x - ma Dolby Vision i nie ma problemó z dźwiękiem wielokanałowym
 
Do góry