Zmiana Subwoofera Klipsch R12SW

bart360

Member
Cześć, mam zamiar zmienić w końcu mój wysłużony już subwoofer Klipsch r12sw. Po kilku zmianach w pokoju (dywan, grube zasłony, kasetony ścienne) poprawiała się ogólna akustyka na wielki plus, ale sam sub trochę odstaje od reszty (Rp280f, rp450c, rp160m) myślę, że mocniejsza jednostka z przednim bass reflexem wiele by wniosła do ogólnych wrażeń podczas seansu filmowego. Co sensownego do 2500zl moglibyście polecić? Myślałem nad r115sw ale torche ponad budżet, który i tak już został zbyt nadszarpnięty. Chyba, że da się go dostać gdzieś taniej niż za 2,8k? Dzieki za sugestie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź proszę REL T5i, ten Nad też jest bardzo dobry.
Jak nie innych propozycji , napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi który zna się na rzeczy.
 

jaceksz82

Member
Sprawdź proszę REL T5i, ten Nad też jest bardzo dobry.
Jak nie innych propozycji , napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi który zna się na rzeczy.

Seria T od REL'a to konstrukcja zamknięta przeznaczona w zamyśle producenta do słuchania muzyki (swoją drogą bardzo dobry model produkowany przez markę premium) i nie ma co liczyć na porządny bas wykorzystywany w kinie domowym, tym bardziej, że kolega szuka czegoś z przednim bas refleksem. Jeśli REL to seria HT, również zamknięta ale przeznaczona do kina domowego, aczkolwiek świetna także w muzyce. Tutaj jednak w każdym przypadku będzie powyżej budżetu. Najwięcej radości prawdopodobnie da Klipsch R-115SW z przetwornikiem 15 cali i przednim, szczelinowym bas refleksem. Za gotówkę można go dostać w cenie 2600 zł.
 

bart360

Member
Właśnie zależy mi głównie na subie do kina, nisko schodzący bas, do słuchania muzyki w zupełności wystarczają mi rp280f. Gdzie można dostać tego Klipscha za 2,6k?
 

Michur

New member
Sprawdz Monolith 10 thx. Suby te otrzymują bardzo dobre opinie i często biją tak polecanego svsa przy niższej cenie.
 

bart360

Member
Dobre opinie ale jednak jest ich bardzo mało w porównaniu do takiego Klipscha, no i jednak 15cali zamiast 10 membrana. Dodatkowo gwarancja door to door
 
Do góry