Philips fidelio E5 trzaski

wynd

New member
Przypomniałem się, ale niestety do dzisiaj zero odzewu. Czy jest ktoś kto poradził sobie z tym problemem, czy niestety głośniki (Philips Fidelio E5 (CSS7235Y/12) do wyrzucenia przez brak części zamiennych?
 

Lukas.no

New member
Philips fidelio E5

Witam, mam taki sam problem, trzaska i mega denerwuje. mam ksiazke serwisowa i dokladny wykaz czesci zamiennych ale dla mnie to jak czarna magia.
Jest tu moze ktos kto potrafi to rozszyfrowac :blagam:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To długa historia ale w ostatnich lata marka Fidelio zmieniała właścicieli jak rękawiczki. Obecnie Fidelio wróciło do Philipsa.
Ale części do starych sprzętów już nie mają.
Trzeba szukać części na własną rękę.
 

Cruze111

New member
Witam forumowiczów, oferuję naprawę zestawu Fidelio E5/E6 z opisaną tutaj dolegliwością, czyli trzaski po uruchomieniu, które po parunastu minutach znikają. Zainteresowani PW.
 

crony

Member
witam, również doświadczyłem problemu trzasków w Fidelio E5 zakupionych od sprzedawcy tu na forum, czy komuś udało się to naprawić i może polecić komu warto wysłać te głośniki do naprawy?
 

Cruze111

New member
witam, również doświadczyłem problemu trzasków w Fidelio E5 zakupionych od sprzedawcy tu na forum, czy komuś udało się to naprawić i może polecić komu warto wysłać te głośniki do naprawy?
Crony, mi udało się to naprawić. Mogę podjąć się naprawy (w razie czego proszę o pw)
 

bil78

New member
hej
również posiadam ten sam problem z głośnikami, czy ktoś komu udało sie to naprawić jest w stanie podzielić sie informacją jaki element trzeba wymienić lub naprawić ??
 

mayorkun

New member
Ja również mogę potwierdzić, ze kolega Cruze111 zna się na rzeczy, mój zestaw naprawił i mam nadzieję że jeszcze kilka lat posłuży.
 

luki-luki88

New member
Ja z kolei mam taki problem ze prawa satelita nie łaczy się z głośnikiem bazowym i żaden reset głośnika czy ustawienie fabryczne nie pomaga. Naprzemienne mruga lampka pomarańczowa i czerwona i po chwili głośnik się wyłacza. Rozebrałem głośnik i wymieniłem bateria bo była spuchnięta ale nic to nie pomogło. Czy ktoś miał taki problem?
 

luki-luki88

New member
Na zagranicznym forum piszą że jest to problem z modułem bezprzewodowym. Przeszukałem już chyba cały internet ale nie mogę dostać tej części. Czy ktoś rozwiazał podobny problem?
 
Do góry