Słuchawki

syriusz76

Member
Dzien dobry. Chcialbym kupic do ogladania TV sluchawki bezprzewodowe bluetooth. Moj telewizor nie ma bluetooth ale za to ma soundbar. czy jeśli kupie takie słuchawki i sparuje je z sounbarem bedzie wszystko działało?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Syriusz, czy Twój soundbar ma Wyjscie Blu czy Wejście? To, że możesz sobie podłączyć do soundbara inne żródła po Blu to norma, ale czy jesli ustawisz żródło w belce na TV lub HDMI (odtwarzacz) to czy jednoczesnie wysyła też audio po Blu?
 

syriusz76

Member
No i kiszka. Kupilem sluchawki, sparowalem z tv. Ale soundbar wlacza sie automatycznie z tv i gdy daje glosniej to soundbar daje dzwiek nie sluchawki. Musze wylaczac soundbar z pradu zeby dac glosnosc na tv :/
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Jeżeli chodzi o JBL to współczuję sam się z nimi
męczyłem i z ich słuchawkami serwis dramat !
co jeden specjalista to głupszy po 2 wysłaniach do serwisu i zwrotu z adnotacją wszystko ok sprzedałem za pół ceny żeby zapomnieć o tej firmie .
 

szybal

Banned
miałem przygodę z tym modelemJBL Everest Elite 750NC , popiskiwanie z prawej strony za każdym razem inny technik twierdził że to przetwornik inny że akumulator a ostatni stwierdził że ten model tak ma :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wszystkie rzeczy potrafią się zepsuć. Usterkowość nie odbiega od innych firm. Nie wyszło z serwisem, mogłeś zwrócić do sklepu.
 
Do góry