JBL 5.1 a JBL 9.1 (tylko wersje z odpinanyki głośnikami)

Tomasss123

New member
Witam chętnie bym usłyszał opinie, na temat nowego soundbara JBL 9.1 od użytkowników tego sprzętu, a zwłaszcza różnice w porównaniu do starego modelu 5.1 (wersja z odpinanymi głośnikami). Paramatry techniczne już znamy, ciekawy jestem jak nowy soundbar się sprawuje, czy macie z nim jakieś problemy???
Sam się zastanawiam nad zmianą na nowy model. Widziałem, że JBL 9.1 ma zaślepki i odpięte głośniki już tak nie szpecą soundbara. Pytanie czy jest możliwość podpięcia dodatkowego zasilania pod odpięte głośniki, żeby je mieć już tak na stałe ??? Dodatkowo czy będą się automatycznie włączać i wyłączać z podpiętym zasilaniem na stałe ???

Myślę, że odpowiedź na te i przyszłe pytanie, pomoże innym podjąć decyzję odnośnie zakupu bądź zmiany na nowego soundbara JBL 9.1

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale chcesz z bezprzewodowych zrobić przewodowe ?
Takie systemy już są na rynku i są tańsze.
 

Tomasss123

New member
JBL mi przypadł do gustu, zwłaszcza sub - a co do odpinanych głośników, chciałbym mieć taką opcje tzn odpinam głośniki na jakiś czas i się nimi nie martwie czy są naładowane czy nie. Przynajmniej teraz, gdzie większość czasu spędzamy w domu, a potem zapewne na jesień. Taka moja wygoda :)
 

Tomasss123

New member
Dobra wiadomość, jak tylnie głośniki posiadają złącza microUSB :) Pytanko czy gra cała listwa 9.1 (jak są podłączone odpinane głośniki) czy jak w przypadku 5.1, po odłączeniu głośników ???
 
Do góry