Soundbar

Wesley1

Member
Bez reklam
Hitachi HSB460BT
Jest tutaj już kilka opinii :) Gra znakomicie w tej klasie cenowej. Wciąga nosem większość barów +/- 1000 zł i więcej. 22m2 pokój i daje spokojnie radę.
Sam używam i gorąco polecam.
 
Dzisiaj dotarł do mnie chwalony tutaj Hitachi HSB460BT. Powiem szczerze, że jak za 500zł to miazga! Wcześniej miałem samą belkę taką za 400zł i naprawdę nawet nie ma co porównywać. Fajne jest że można ustawiać tony wysokie i niskie i ogólnie jakość dźwięku jak na tą cenę według mnie super. Polecam.
 
Ostatnia edycja:
Niestety po czasie muszę nieco zmienić zdanie na temat tego Hitachi. O ile na początku nie zwróciłem na to uwagi, bo słuchałem go dosyć głośno, to teraz stwierdzam, że jedna rzecz bardzo mi przeszkadza: ogladanie telewizji bardzo cicho powoduje, że z dolnego głośnika w subwooferze wydobywają się "pryknięcia". Ciężko to opisać, trzeba by było tego posłuchać. Są to jakby lekkie zakółcenia zsynchronizowane zazwyczaj z dialogami. Podczas słuchania muzyki, czy podkręconego głosniej dźwięku nie słychać tego wogóle, jednak u mnie soundbar działa w sypialni i często leci cicho. Mam już drugą sztukę, pierwszą odesłałem, bo myślałem, że to wada tego konkretnego egzemplarza, ale z drugim jest to samo, więc chyba też pójdzie do zwrotu, chociaż szkoda bo poza tym to dźwięk jest super. Trzeba będzie poszukać chyba czego innego niestety, chociaż w takiej cenie(499zł) nie będzie to proste.
 
Ostatnia edycja:

Wesley1

Member
Bez reklam
U mnie tego nie ma, ale ja słucham na minimum 10. Sprawdzałem na 5 i wyżej do 10 ale nie zauważyłem/usłyszałem żadnych "pryknięć"
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Niestety po czasie muszę nieco zmienić zdanie na temat tego Hitachi. O ile na początku nie zwróciłem na to uwagi, bo słuchałem go dosyć głośno, to teraz stwierdzam, że jedna rzecz bardzo mi przeszkadza: ogladanie telewizji bardzo cicho powoduje, że z dolnego głośnika w subwooferze wydobywają się "pryknięcia". Ciężko to opisać, trzeba by było tego posłuchać. Są to jakby lekkie zakółcenia zsynchronizowane zazwyczaj z dialogami. Podczas słuchania muzyki, czy podkręconego głosniej dźwięku nie słychać tego wogóle, jednak u mnie soundbar działa w sypialni i często leci cicho. Mam już drugą sztukę, pierwszą odesłałem, bo myślałem, że to wada tego konkretnego egzemplarza, ale z drugim jest to samo, więc chyba też pójdzie do zwrotu, chociaż szkoda bo poza tym to dźwięk jest super. Trzeba będzie poszukać chyba czego innego niestety, chociaż w takiej cenie(499zł) nie będzie to proste.
Co zrobić do zwrotu, podpytaj jeszcze serwis co o tym sądzą.
 

Chris92PL

New member
Witam, potrzebuję porady odnośnie soundbar... otóż rozglądam się za dobrym soundbarem cena do 4000 zł. Przeglądając internet trafiłem na yamahę ysp- 2700, jbl 5.1 oraz samsung hw-k950. Chcę go do pokoju około 20m2, wsparcie 4k na pewno jest mi potrzebne z uwagi na fakt, że przymierzam się do zakupu nowego TV. Podłączyć chciałbym rownież PS4 no i na pewno chciałbym równie dobrej jakości dźwięku przy słuchaniu muzyki. Co polecacie?
 
Co zrobić do zwrotu, podpytaj jeszcze serwis co o tym sądzą.

Gadałem z gościem z Vestel Polska który jest dystrybutorem sprzętu Hiatachi, poslałem mu nawet filmik z nagranymi dziwnymi odgłosami i kazał mi posłać soundbara bezpośrednio do niego. W międzyczasie jednak odesłałem soundbara do sklepu.
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
za 3.000 kupi samą belkę 700-tki , pewnie nieźle grającą

za tą kasę co chce przeznaczyć ma JBL Bar 9.1 z Atmosem i bardzo mocny subem
 
Może mi ktoś wytłumaczyć zachwyty nad tą belką Bose 700? Nic oczywiście nie krytykuję, nie oceniam, tylko tak się zastanawiam jak może grać sama belka która kosztuje aż 3000zł? Czy nie lepiej zagra jakiś komplet głośników 5.1 za np 2000zł + ampli za 1000zł? Czy nie będzie wtedy lepszej jakości stereo i lepszych efektów kina domowego?
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Nie porównuj belki do kompletu głośników, a jak gra sama belka ile daje basu i jak dobrze gra musisz sam się przekonać. Ja osobiście nie mam w tym żadnego interesu czy ktoś kupi Bose czy nie, sam długo zmieniałem szukałem wydawałem kase na rozne plastik fantastik z setką naklejek dolby takie srakie .
I wszystkim tym producentom czegoś zawsze brakuje .
Bose 700 znalazłem sie w Soundbarowym raju :)
 
Nie porównuję, tylko zastanawiam się w jakim celu wydawać na belkę 3000zł, skoro w tej cenie można mieć pełnowymiarowy zestaw głośników 5.1 + amplituner, który zagra znacznie lepiej i w stereo i jako kino domowe.
 
Do góry