Soundbar do 3500zł

Grzegorz_O

New member
Witam.

Szukam soundbara między 2000 a 3500zł.
Obecnie posiadam LG SJ4 ale chciałbym się przesiąść na coś lepszego.
Chciałbym kupić soundbar (belka+ subwoofer aktywny bezprzewodow) bez dodatkowych głośników ze względu na nieduże pomieszczenie (20m2+skos) i brak możliwości pociągnięcia przewodów.
Zestaw będzie wykorzystywany w 70% do seriali i filmów (netflix i podobne), pozostałe 30% to muzyka z neta lub z telefonu.
Przeglądając oferty moją uwagę zwróciły:
1. YAMAHA YSP-2700
2. LG SL10Y
3. Samsung HW-N850

chociaż jestem otwarty na inne propozycje :smile:
Z góry dzięki za pomoc :D

________________________
Parę info:
TV - 55UH7507, SB LG SJ4
 

Grzegorz_O

New member
Wolę coś co nie będzie z ładowanymi bezprzewodowo głośnikami.
Nie wiem jak długo akumulatory będą trzymać - nie znalazłem nigdzie w sieci info czy są wymienne czy nie i jak z ich użytkowaniem po dłuższym czasie :niewiem:
Widziałem też na forum, informacje o JBL BAR 9.1 ale cena przekracza założony budżet :sad:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wolę coś co nie będzie z ładowanymi bezprzewodowo głośnikami.
Nie wiem jak długo akumulatory będą trzymać - nie znalazłem nigdzie w sieci info czy są wymienne czy nie i jak z ich użytkowaniem po dłuższym czasie :niewiem:
Widziałem też na forum, informacje o JBL BAR 9.1 ale cena przekracza założony budżet :sad:
Przekracza tylko u nas o 500zyla to można sobie pozwolić, raty też mamy na BAR 9.1atmos.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu nie powinieneś się nawet zastanawiać - tylko sięgać po model BAR 9,1 - szczególnie, że masz w specjalnej ofercie dla niebieskich.
 

kh29228

New member
Tu nie powinieneś się nawet zastanawiać - tylko sięgać po model BAR 9,1 - szczególnie, że masz w specjalnej ofercie dla niebieskich.


Czy mógłbyś podać jakiś, nawet najmniejszy argument dlaczego właśnie ten, poza takim, że wszędzie bezwarunkowo promujesz soundbary JBL? Szczególnie biorąc pod uwagę często przewijające się posty opisujące problemy modelu 5.1
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Czy bose 500 tez ma taki podświetlany pilot jak 700? Czy jest możliwość regulacji tonów wysokich i niskich? Ile właściwie jest głośników w belce?
 

szybal

Banned
Możliwość jest w apce regulacji tonów, stacji radiowych , trybu dialog itp .500 ma innego pilota ale od 700 pasuje , jak już kupisz 500 to napisz do mnie na priv w sprawie pilota od 700 pomogę.
 

szybal

Banned
Tu masz z apki.
 

Attachments

  • Screenshot_20200409-121435_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200409-121435_Bose Music.jpg
    11,7 KB · Wyś: 22
  • Screenshot_20200409-121440_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200409-121440_Bose Music.jpg
    17,3 KB · Wyś: 25

aneroid

New member
Miło było by posłuchać Bar 9,1 - szkoda że trochę daleko.
A jak wypada ten Bar 9,1 ws Bose 700, jeśli chodzi o dźwięk i funkcjonalność, ceny są różne ?
Zastanawiam się nad zakupem listwy..
Z góry dzięki za opinie..
 

mes..

New member
Panowie - podepnę sie pod temat, która opcja najlepsza Waszym zdaniem?

1)JBL 5.1 surround 2019 (2400 pln)
2)BOSE 500 + SUB 500 (3700 pln)
3)BOSE 700 (bez suba) (3500 pln)

Czy warto tyle dopłacać do BOSE?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bose 700 król mam posiadam i sprzedaje ponieważ zmieniam mieszkanie i uderzam w kino atmos.
Mam belke 700 i sub 700 jest moc
Napisz priv dogadamy się sprzęt mam rok i jeszcze rok ubezpieczenia kupiony w media expert wszystkie dokumenty pudełka mam nawet w kartonach sprzęt zadbany zero rysek pilot tez jak nówka sztuka można sprzęt sprawdzić u mnie w domu żeby klient zadowolony
 

kh29228

New member
Panowie - podepnę sie pod temat, która opcja najlepsza Waszym zdaniem?

1)JBL 5.1 surround 2019 (2400 pln)
2)BOSE 500 + SUB 500 (3700 pln)
3)BOSE 700 (bez suba) (3500 pln)

Czy warto tyle dopłacać do BOSE?

Biorąc pod uwagę ciągle pojawiające się posty o problemach z jbl 5.1, ja ten model bym wykreślił z listy.
 

mes..

New member
Bose 700 król mam posiadam i sprzedaje ponieważ zmieniam mieszkanie i uderzam w kino atmos.
Mam belke 700 i sub 700 jest moc
Napisz priv dogadamy się sprzęt mam rok i jeszcze rok ubezpieczenia kupiony w media expert wszystkie dokumenty pudełka mam nawet w kartonach sprzęt zadbany zero rysek pilot tez jak nówka sztuka można sprzęt sprawdzić u mnie w domu żeby klient zadowolony

napisz mi ile chcesz :)


@ co do problemów z jbl 5.1 - wszystkie dotyczą modelu z odłączanymi satelitami, natomiast ja mówię o wersji z 2019 - JBL 5.1 surround (brak odczepianych głośników i wsparcie dla wifi).

Głównie rozbiega się o kasę i opłacalność - 2500 a 4000 to spora różnica...
 

szybal

Banned
Kup JBL jak chcesz zaoszczędzić, ni chce mi się enty raz pisać jak jest przepaść w jakości dźwięku.
Ja też błądziłem miałem Yamaha,LG itp.i zawsze
czegoś brakowało aż do teraz uśmiech od ucha ucha przy każdym materiale obojętnie czy muzyce , filmach,radiu czy wiadomościach.
 
Do góry