Soundbar do muzyki z radiem

leszekmw

New member
BArdzo kiepskie ustawienie tv niestety.
tv wisi czy stoi ?
soundbar wisi czy stoi na jakiejś szafce pod tv ?
tak czy siak z lewej niema się gdzie dźwięk odbić a z prawej ma ..
tylko 2.1 lub 3.1 bym robił na jakiś niewielkich kolumnach
 

szybal

Banned
Najlepiej kup z netu sprawdź w razie czego odeślesz .
Ja akurat polecam Bose 700 sam SB gra wyśmienicie , w zestawie masz słuchawki do kalibracji.
 

kh29228

New member
BArdzo kiepskie ustawienie tv niestety.
tv wisi czy stoi ?
soundbar wisi czy stoi na jakiejś szafce pod tv ?
tak czy siak z lewej niema się gdzie dźwięk odbić a z prawej ma ..
tylko 2.1 lub 3.1 bym robił na jakiś niewielkich kolumnach

TV stoi
soundbar nie stoi bo go jeszcze nie mam.




Najlepiej kup z netu sprawdź w razie czego odeślesz .
Ja akurat polecam Bose 700 sam SB gra wyśmienicie , w zestawie masz słuchawki do kalibracji.


Tego właśnie nie rozumiem, wszyscy chwalą tutaj (tak jak JBL) nie podając żadnych konkretów. Natomiast w wielu profesjonalnych serwisach nie jest tak różowo, avforums.com
ocenił na 7/10, wyżej oceniając wiele innych modeli, szczególnie wysoko Q70R dając 9/10.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
TV stoi
soundbar nie stoi bo go jeszcze nie mam.
Tego właśnie nie rozumiem, wszyscy chwalą tutaj (tak jak JBL) nie podając żadnych konkretów. Natomiast w wielu profesjonalnych serwisach nie jest tak różowo, avforums.com
ocenił na 7/10, wyżej oceniając wiele innych modeli, szczególnie wysoko Q70R dając 9/10.
Pisz do kiki dogadasz się z tv opowie Ci też o citation i dlaczego sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu.
 

kh29228

New member
Pisz do kiki dogadasz się z tv opowie Ci też o citation i dlaczego sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu.


ale TV ja już mam. A citation nie ma nic czego ja potrzebuję tzn radia, odtwarzania z usb. wybacz, ale jesli chcesz zareklamować ten produkt, to przynajmniej odnieś się do tego co napisałem w moim pierwszym poście, pod względem wymagań dotyczących sprzętu w zakresie jego użytkowania.
 

kh29228

New member
Ok, ostatecznie zdecydowałem się na soundbar Q70r. Zdecydowały różne względy. Tak czy inaczej brakuje w nim dwóch rzeczy: spotify i radia internetowego. Obie rzeczy mogę mieć jak podłączę do tv. Ale chciałbym mieć możliwość żeby soundbar zagrał bez telewizora. Czy jest jakiś taki mały odtwarzacz, żeby puszczać z niego w szczególności spotify free? Już myślałem żeby kupić jakiś tani telefon albo tablet za trzy stówki i podłączyć na stałe. Ale jakby był jakiś normalny to byłoby super. Macie jakieś pomysły?
 

Tetley

New member
Ok, ostatecznie zdecydowałem się na soundbar Q70r. Zdecydowały różne względy. Tak czy inaczej brakuje w nim dwóch rzeczy: spotify i radia internetowego. Obie rzeczy mogę mieć jak podłączę do tv. Ale chciałbym mieć możliwość żeby soundbar zagrał bez telewizora. Czy jest jakiś taki mały odtwarzacz, żeby puszczać z niego w szczególności spotify free? Już myślałem żeby kupić jakiś tani telefon albo tablet za trzy stówki i podłączyć na stałe. Ale jakby był jakiś normalny to byłoby super. Macie jakieś pomysły?

Cześć,

Q70 kupisz w najlepszym przypadku za odrobinę mniej niż 2000zł.
Wydasz niech by 300 na smartfona czy coś podobnego.
To nie lepiej wydać parę złociszy więcej na Yamaha MusicCast BAR 400 gdzie masz wszystko poukładane i w komplecie również z radiem internetowym i spotify....????
https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/yamaha-musiccast-bar-400.bhtml

Sam czekam aż lunę swój Ampli z kolumnami i kupię właśnie ten zestaw.
 

kh29228

New member
Cześć,

Q70 kupisz w najlepszym przypadku za odrobinę mniej niż 2000zł.
Wydasz niech by 300 na smartfona czy coś podobnego.
To nie lepiej wydać parę złociszy więcej na Yamaha MusicCast BAR 400 gdzie masz wszystko poukładane i w komplecie również z radiem internetowym i spotify....????
https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/yamaha-musiccast-bar-400.bhtml

Sam czekam aż lunę swój Ampli z kolumnami i kupię właśnie ten zestaw.


Soundbar już kupiłem. Natomiast w tym bar400 jest dokładnie tak samo, trzeba wszystkim sterować z telefonu. Natomiast ja szukam jakiegoś streamera, który ma swojego pilota, i zaciągnie mi radio internetowe i spotify free. Znalazłem coś takiego Tiny Audio M7+. Z nim jest tylko problem, że samo włączenie spofity odbywa się z telefonu, a potem sterowanie już pilotem. A ja chciałbym, żeby taki player/streamer był wpięty na stałe w soundbar i nie będę potrzebować telefonu wcale.




EDIT:
ok, już się rozeznałem, że potrzebuję czegoś co nazywane jest DAP (Digital Audio Player). Są to w dużym uproszczeniu odtwarzacze, często działające na androidzie, z wbudowanym wzmacniaczem i dac'iem. Czy zatem ktoś ma doświadczenia z DAP'ami, które odtworzą spotify free i radio internetowe?
 
Ostatnia edycja:
Do góry