Soundbar do TV 65 cali - najtańszy 2.0

rafalopatika

New member
Hej szukam jakiegoś najtańszego, w miarę dobrego soundbara do nowego TV 65 cali (65Q70 samsung). Potrzebuję tego do oglądania TV (wiadomości, bajki dzieci etc). Nie szukam "efektów" bo mam KD full wypas tylko czegoś co zastąpi głośniki w tv (swoją drogą jestem mile zaskoczony jak działają i grają - w porównaniu do o klasę wyższego samsunga z przed 7 lat to niebo a ziemia).
Wystarczy mi sam soundbar, nie potrzebuje oddzielnego subwoofera. Mało kabli (BT?) i automatyczne załączanie się przy odpalaniu TV, dźwięk lepszy niż w TV - takiego szukam :) Z góry dzięki za sugestie.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Hitachi HSB460BT. Używam z 75Q60 i jestem bardzo zadowolony. Soundbar bardzo dobrze wykonany, ładnie się prezentuje, sub bez żadnych opóźnień gra bardzo dobrze. Pokój 22m2 bardzo dobrze wypełnia dźwiękiem. Żadnych nieprzyjemnych pisków, dźwięków, trzasków nawet po rozkręceniu wszystkiego na max. Podłączenie po ARC i konfiguracja banalnie proste i bezproblemowe. Słuchałem ostatnio wielu takich zestawów w przedziale 700-1400 i powiem Wam, że Hitachi im nie ustępuje. Trzeba zaznaczyć, że zapłaciłem 499zł POLECAM
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Hej szukam jakiegoś najtańszego, w miarę dobrego soundbara do nowego TV 65 cali (65Q70 samsung). Potrzebuję tego do oglądania TV (wiadomości, bajki dzieci etc). Nie szukam "efektów" bo mam KD full wypas tylko czegoś co zastąpi głośniki w tv (swoją drogą jestem mile zaskoczony jak działają i grają - w porównaniu do o klasę wyższego samsunga z przed 7 lat to niebo a ziemia).
Wystarczy mi sam soundbar, nie potrzebuje oddzielnego subwoofera. Mało kabli (BT?) i automatyczne załączanie się przy odpalaniu TV, dźwięk lepszy niż w TV - takiego szukam :) Z góry dzięki za sugestie.
Jak duże pomieszczenie?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Hej szukam jakiegoś najtańszego, w miarę dobrego soundbara do nowego TV 65 cali (65Q70 samsung). Potrzebuję tego do oglądania TV (wiadomości, bajki dzieci etc). Nie szukam "efektów" bo mam KD full wypas tylko czegoś co zastąpi głośniki w tv (swoją drogą jestem mile zaskoczony jak działają i grają - w porównaniu do o klasę wyższego samsunga z przed 7 lat to niebo a ziemia).
Wystarczy mi sam soundbar, nie potrzebuje oddzielnego subwoofera. Mało kabli (BT?) i automatyczne załączanie się przy odpalaniu TV, dźwięk lepszy niż w TV - takiego szukam :) Z góry dzięki za sugestie.
Czy zrozumiałeś co napisałeś ?

Masz kino full wypas . Po bo soundbar ?
Sam tv jesteś mile zaskoczony . Po co soundbar ?
Masz wzmak . PO co soundbar ?

Kolejny klocek do postawienia ?

Jak chcesz kino włącz amplituner . Jak chcesz stereo włącz wzmacniacz. Jak sam TV jest ok to po co kolejne pudło .

Ja mam u siebie TV LG55SM8600 gra w miarę a jak chce super załączam amplituner i jest bajka w kinie
 
Do góry