HITACHI HSB460BT ktoś słuchał jak to gra?

Wesley1

Member
Bez reklam
Jak w temacie - ktoś miał okazję posłuchać jak gra HITACHI HSB460BT? Nie szukam niewiadomo jakiego soundbara bo do muzyki mam porządne stereo, chciałbym tylko znacznie polepszyć dźwięk głośników TV
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Hitachi jest już u mnie. Na gorąco jestem pod MEGA wrażeniem !! Soundbar bardzo dobrze wykonany, ładnie się prezentuje, sub bez żadnych opóźnień gra bardzo dobrze. Pokój 22m2 bardzo dobrze wypełnia dźwiękiem. Żadnych nieprzyjemnych pisków, dźwięków, trzasków nawet po rozkręceniu wszystkiego na max. Podłączenie po ARC i konfiguracja banalnie proste i bezproblemowe. Słuchałem ostatnio wielu takich zestawów w przedziale 700-1400 i powiem Wam, że Hitachi im nie ustępuje. Trzeba zaznaczyć, że zapłaciłem 499zł :) POLECAM
 
Ostatnia edycja:

darek_radom

New member
Kupiłem Hitachi HSB460BT w promocji za 459zł i jestem zadowolony. Droższy o ok. 240zł Sharp HT-SBW160, polecany i reklamowany na tym Forum w innym wątku wraca do sklepu. W moim przypadku zadecydowała możliwość płynnej regulacji tonów wysokich i niskich oraz o wiele przyjemniejszy w odbiorze bas z subwoofera w porównaniu z Sharpem. Do zalet należy dodać większą liczbę gniazd we/wy i obsługę technologii NFC, a w komplecie jest nawet kabelek chinch-jack. Słychać tony wysokie (choć mogłyby być jeszcze nieco mocniejsze), dialogi też słychać wyraźnie, a nawet momentami da się wychwycić efekty specjalne. Spokojnie wystarcza do nagłośnienia pokoju średniej wielkości w bloku, bez ryzyka słuchania stukania sąsiadów w rurki kaloryfera.
 
Do góry