Kino domowe - pokój 40 m2

Daniel.L.

New member
Witam

Proszę o pomoc w wyborze kina domowego (pierwszego w życiu). Pokój ma 40 m2 (wysokosc 2,65 m) i jest otwarty (dojście do kuchni). Planowane wykorzystanie filmy do muzyki 50%/50%.

Szukam kina domowego w budżecie najlepiej do ok 5,0 tyś złotych. Chciałbym aby kolumny przednie jak i tylnie były wysokie (najlepiej w kolorze białym - wymóg żony, bo wówczas ma pasować do wystroju pokoju :)). Z uwagi na wielkość pokoju i ustawienie mebli marzy mi się aby tylnie głośniki były bezprzewodowe (nie za bardzo mam jak kłaść kable).

Na tą chwilę zastanawiam się nad :

- SONY BDV-N9200WW (zalety: cena ok 3,8 tyś, tył choć częściowo bezprzewodowy i wysokie kolumny, i prawdopodobnie dobra współpraca z TV Sony Bravia którego jestem użytkownikiem)

- Teufel ULTIMA 40 SURROUND 5.1-SET Biały (cena samych głośników to 3,6 tyś, z amplitunerem Teufel ok 6,3 tyś), czyli znacznie droższy ale bardzo podoba mi się wizualnie ten zestaw, choć bardzo mało opinii można znaleźć o tej firmie i zestawie w necie (tylko niemieckie tłumaczenia i one są b.pozytywne)

- Harman Kardon AVR 161 + JBL Arena 180 set 5.0 (cena pośrodku, czyli ok 4100 zł)

Jakie jest Wasze zdanie o powyższych? Jeśli macie inne lepsze propozycje proszę podajcie, bo nie zamykam się na powyższe.
 

barburian

New member
Bez reklam
Teufel ULTIMA 40 SURROUND 5.1-SET - Cena 3399
Amplituner Denon AVR-X 2300 - Cena 1390
lub
Jakis inny Amplituner w Cenie do 2000
i masz fajny zestwik
 

Daniel.L.

New member
Czy gdzieś można spotkać test tego zestawu Teufela.. Jakieś opinie? Bo tak całkowicie w ciemno kupować to jednak trochę strach..
 
Do góry