Soundbar JBL 2.1 czy Samsung HW-K450

Galexin

New member
Witam zastanawiam się nad soundbarem czy ktoś miał okazję konfrontować soundbar JBL 2.1 oraz Samsung HW-K450 cenowo JBL droższy 300 zł, a oceny często mowią ze lepszy jest ten tańszy moze ktoś sie wypowiedzieć ? Ewentualnie co moze jeszcze z nimi konkurować w podobnej cenie?
 

Galexin

New member
Pokój ma 17-20m. Ogladałem 3.1 JBL i uważam że subwoofer jest juz chyba za duży. Nie chciałem przesadzać z kosztami szukałem tak do 1500zł gdzie JBL 2.1 kosztuje około 1100zł.
 

magneto86

New member
Polecam polk magnify mini, sam miałem podobny dylemat i w promocji można go dostać za ok 1000, oczywiście wygląd jest nietypowy więc nie każdemu podjedzie, nie nadaje się też do powieszenia na ścianie, ale dźwięk niesamowity w tej półce cenowej, najlepiej gdzieś posłuchać ja tak zrobiłem i wg mnie gra lepiej niż wymienione przez Ciebie modele
 
Ostatnia edycja:

dragerio

New member
Cześć,
Pozwolę sobie podłączyć się pod temat :D szukam taniego zestawu audio dla Philipsa 55PUS7502/12. Zastanawiam się pomiędzy JBL BAR 2.1 vs Logitech Z906 . Który z nich lepiej wybrać. Czy warto w ogóle brać pod uwagę tego Logitecha?

Ewentualnie czy jest coś do czego dołożę 2-3 stówki a zyskam coś więcej? BAR 3.1 już trochę za drogi. Przeznaczenie to głównie filmy, NETFLIX, czasem gry, muzyka (rock/metal). Wielkość pomieszczenia to jakieś 20m2.
 

slupek2

New member
A co polecacie JBL 2.1 czy polk magnify mini, oba można już złapać w okolicy 1000zł. Głównie do filmów i konsoli ale czasem jakąś melodie też posłucham
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak masz większe pomieszczenie to lepiej do niego wpasowuje się wyglądem JBL, polk to do mniejszych. Pisz na priva, mamy oba jak coś.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej , odgrzeję temat z tym że w tej chwili w podobnej cenie są JBL Bar 2.1 Deep Studio i Samsung HW-Q60RS. Słuchałem w MM Samsunga , muzykę jak i kilka trailerów 4K z Atmosem. Wiem ze nie mają tych dekoderów ale Q60RS brzmiał naprawdę dobrze , czy jest bardziej wszechstronny od JBL , ktoś coś ?

Cena Samsunga spada, zapewne jest już w drodze nowy model, i zacznie brakować na stanach magazynowych. Jeszcze czekam na odsłuch TCL RainDanz bo @kiki daje dobrą cenę :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też czekam, ma być na dniach.
Bardzo ciekawe jak wypadnie w porównaniu do BAR 2,1.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do 2.1 ? To raczej nie będzie żadna konkurencja , chyba że chodzi o bass, ja jednak jestem zwolennikiem czystego dźwięku i przestrzenności, bas na trzecim miejscu :p
 
Do góry