Salon ok 22m2 - Jaki Soundbar?

Stratoss

Member
Bez reklam
Konkretnie - to porządny zestaw, a nie soundbar, czyli oszukiwacz dźwięku...





Stopka:
Denon AVR-X4000 + Emotiva XPA-7gen 2 + Emotiva XPA-3gen 3 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer BDP-LX91, Sharp LC-60LE840E. LG47"670S. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + GX-FX + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Monster Cable HDMI 1000HD+QED Signature HDMI. Połączeniowe:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20
 
Ostatnia edycja:

prentas1

New member
Hm, a niekoniecznie 5.1 ? Mam salon podobny do kolegi, wstępnie byłem zdecydowany na JBL 3.1, potem poszedłem w stronę Yamahy MusicCast bar 400. A teraz nie wiem. Jeszcze jest yamaha bar 20, bez subwoofera. W większości będę oglądał filmy, ale i muzyka się zdarzy.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Hm, a niekoniecznie 5.1 ? Mam salon podobny do kolegi, wstępnie byłem zdecydowany na JBL 3.1, potem poszedłem w stronę Yamahy MusicCast bar 400. A teraz nie wiem. Jeszcze jest yamaha bar 20, bez subwoofera. W większości będę oglądał filmy, ale i muzyka się zdarzy.
Muzyka to zbieraj na Harman Citation BAR + SUB, za jakis czas surroundy, wszystko bezprzewodowe, z chromcastem, jakość dźwięku przy muzyce zawstydza dotychczasowe rozwiązania amplituner/wzmacniacz + kolumny.
 
Do góry