Soundbar do 1500 zł

Lui_92

New member
Witam wszystkich,

Jako, że od jakiegoś czasu jestem posiadaczem TV Sony KD-60XF8305 i skłaniam się ku kupnie jakiegoś soundbara.

Telewizor wisi na ścianie pokoju, który ma około 20m˛. Pod telewizorem jest niewielkich rozmiarów szafeczka, której wymiary prezentują się następująco:

  • szerokość: 90 cm
  • głębokość: 40 cm
  • wysokość: 38 cm
Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to wydaje mi się, że 1500 zł. W sensie najlepiej coś pomiędzy 1000-1500 zł. Jestem w stanie też ewentualnie dopłacić, ale to różnica w sprzęcie musiałaby być naprawdę zauważalna, a nie jestem też jakimś audiofilem.


Telewizor i kanapa są na przeciwległych ścianach i odległość to jakieś 3m. Nie jest to moje mieszkanie, więc kiedyś to się może zmienić, a sprzętu raczej wymieniać tak szybko nie będę :p

Telewizor służy głównie do oglądania Netflixa/HBO lub ewentualnie filmów czy to z USB czy z podpiętego kompa po HDMI. Czasem też w coś pogram na TV, ale to wciąż z podpiętego komputera.


Co możecie mi doradzić w tej cenie, przy takiej wielkości mieszkania oraz rozmiarów szafeczki? Może ewentualnie jakoś podwiesić pod TV (kwestia czy się da)?
 
Ostatnia edycja:

Lui_92

New member
Jakoś bardzo mi się nie spieszy. Chociaż gdzieś ostatnio była promka za 1100 zł za tego JBL'a. Tylko niestety jest on ciut szerszy, bo o całe 6 cm niż szafeczka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to z typowych raczej nie trafisz.
Musisz brać te małe.
Przypomnij się proszę tu lub na PW juto to CI podam.
 

Lui_92

New member
Tak jak prosiłeś, przypominam się :p Co możesz ciekawego doradzić? Czy w ogóle istnieje opcja żeby tego JBL'a jakoś może powiesić? Albo jakiś inny?
 
Do góry