Samsung soundbar q70r czy Samsung HW-N650

Korfanty

New member
Dzień dobry wszystkim:)
We wrześniu planuje zakup telewizora Samsung QE55Q70RA. Telewizor przez 90% czasu będzie wyłącznie używany do konsoli (80% czasu to fifa 19/20), 10% to może netflix. Zamierzam do niego dokupić soundbar. Pokój jest wielkości 3x3 więc bardzo mały i bardzo zagracony przez inne sprzęty. Pytanie brzmi jaki soundbar Samsunga byście polecali. Na początku założyłem sobie budżet 1500zł więc idealnie przypasował mi Samsung HW-N650 jednak coraz częściej sie zastanawiam czy nie dopłacić tych 700zł do Samsunga Q70R. Czyli wychodzi 700zł za taką technologie jak Dolby Atmos?. Tak samo nie wiem czy zobacze rożnice pomiędzy 5.1 a 3.1.2. Jednak nie oszukujmy się to jest grajbelka a nie zestaw kina domowego więc czy przy konsoli i netflixie warto dopłacać tą różnicę. Muzyki nie słucham wogóle - totalnie mnie to nie interesuje. Z góry dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Korfanty

New member
Dziekuje za poradę. To jeszcze jedno pytanie;) Skoro mam jeszcze trochę czasu do podjęcia decyzji to dzisiaj trafiłem na promocję Logitech 5.1 Z906. Co o tym myślicie? Lepiej zagra niż soundbary podane wyżej? Nawet może nie lepiej co podobnie, a koszt nieporównywalnie mniejszy. Pozdrawiam
 

Korfanty

New member
To jeszcze jedna sprawa, dostalem propozycje kupna JBL bar 5.1 w cenie poniżej 2k od znajomego ze sklepu, nówka, Jak oceniacie ten soundbar? Lepszy od tych dwóch samsungów będzie? Jeżeli sie zdecyduje to muszę dać odpowiedź do jutra. Pozdrawiam
 

Korfanty

New member
Oczywiście. Jak tylko zakupie telewizor samsunga. Pewnie to będzie w ostatnim tygodniu września. Ale na pewno nie zapomne;)
Pozdrawiam
 
Do góry