Soundbar do 3000zł

Sytzer

New member
Witam,

mam pytanie do doświadczonych użytkowników.
Mam zamiar kupić Audio do salonu. Czytałem trochę różnych opinii dotyczących w co lepiej zainwestować. Szukam coś w granicy 3000zł, myślałem nad JBL 5.1. Nienawidzę kabli itp dlatego stawiam na soundbar. Jakie są wasze odczucia co do tego modelu. Opinie są podzielone.
Macie może jakieś inne propozycje ? Czy JBL dobrze radzi sobie z odtwarzaniem muzyki ? Połączenie bezprzewodowe napewno trochę pogarsza jakość dźwięku, ale czy jest to odczuwalne ?
Sony ZF9 odpada, nie stać mnie na dodatkowy zakup satelitek. Dodam, że w niedalekiej przyszłości chciałbym wykorzystać to audio w większym salonie w domku, nada się ?

Pozdrawiam:niewiem:
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
JBL wymiata. Jak weźmiesz pod uwagę ograniczenia jakie mają małe głośniki to muzyki też da się posłuchać, taka przypadłość soundbarów. Podobny to polk audio magnifi max sr ale tu juz masz tylne bez akumulatorów i zasilane z sieci. Co do cen to podpytaj blakninja o ceny ma dobrą ofertę.
 

Sytzer

New member
obecnie nie mam teraz żadnego sprzętu (chyba że głośniki komputerowe creative się liczą xD), powiedzmy że jestem właśnie na dorobku i dopiero powoli szykuję zakup różnych sprzętów (żelazko, deska do prasowania, sprzęt audio :D). Pokój obecnie nie jest duży około 18m2. Ale za około 2 lata mam zamiar przenieść się do domku i liczę na to że sprzęt da radę i tam.
 

Darekpop

New member
Panowie, potrzebny soundbar, w 90% do oglądania filmów, najlepiej z tylnymi głośnikami. JBL 5.1 czy Polk magnifi max sr, czy cośinnego? Do muzyki mam sprzęt stereo.
 

Darekpop

New member
Kupiłem Bar 5.1. Ten 9.1 wygląda zacnie aczkolwiek za te pieniądze można się pokusić o pełne kino. Ale z niecierpliwością czekam aż go usłyszę.
Swoją drogą JBL bar 5.1 uważam za udany zakup. Ktoś pisał, że pełnię swoich możliwości pokazuje kilku dniach (po wygrzaniu) i rzeczywiście tak jest. Po prawie tygodniu używania gra zauważalnie lepiej. Do oglądania filmów jest idealny, zresztą po to go kupiłem. Do muzyki, zależy kto jakie ma wymagania. Nie ma sensu porównywać do HI-FI, ale muzyki też da się posłuchać. No ale jeśli chodzi o filmy, gra lepiej niż nie jedno pełnowymiarowe kino. Tak też pewnie będzie z JBL 9.1 atmos.
 

Rafael717

New member
Witam wszystkich..
Chciałem troszkę odświeżyć temat, teraz ja stoję przed zakupem właśnie tego sprzętu JBL BAR 5.1 i tu moje pytanie.. co teraz wybrac bo jest już 9.1 ?? słuchalem w sklepie jbl bar 5.1 ale tego bez satelitek bo taki tylko był wystawiony, ten z satelitkami podobno gra tak samo.. zastanawia mnie ten 9.1

proszę o porady, chyba że coś jeszcze fajnego wyszło w tym przedziale cenowym
 

Rafael717

New member
Problem w tym że nigdzie u siebie w mieście nie mogę posłuchać jak gra 9.1. Podobno bardzo zbliżony do 5.1 z satelitkami

Chyba że jeszcze jakieś inne propozycje komuś przychodzą do głowy
 
Do góry