Soundbar do 3000zł

leszekmw

New member
Rafael717 bierz tego samsunga , to super sprzęt.
zasilanie satelit prądem.., w sumie chyba jednak to zaleta ..no chyba że faktycznie niema się w pobliżu gniazdka..
-N950 to to samo co q90 tylko z leciutko innym disajnem .
 

Rafael717

New member
Kupiłem jednak JBL bar 9.1 i nie żałuje. Sprzęt naprawdę dobrze wykonany, dokładnie się przyglądałem przy rozpakowywaniu paczki.
Po podłączeniu i odpaleniu miałem trochę mieszane uczucia ale po kalibracji i rozstawieniu w pokoju tak jak ma być megaaa. Z godziny na godzinę gra lepiej, pewnie po paru dniach użytkowania dopiero pokaże swoje pełne oblicze jak się głośniki już rozchodzą na 100%.
Połączenie z tel ekspresowe, myślałem że nic nie przebije połączenia Bluetooth- Mercedes a jednak JBL jest szybszy :D

Co jeszcze ..
Brakuje jednak trochę bardziej zaawansowanych ustawień dźwięku, equalizera albo czegoś w podobnym stylu, są do wyboru trzy przyciski
BASS, REAR i ATMOS w potrójnej skali, da się ustawić żeby fajnie grało ale jednak mam pewien niedosyt
Brakuje mi jeszcze skali poziomu baterii na satelitach, mogli zastosować coś podobnego jak np jest w urządzeniach typu wkrętarka, bosh, itp tak to nie wiadomo ile jeszcze wytrzymają.
Póki co chyba tyle, za jakiś czas dodam jeszcze posta jak się sprawuje i jakie są moje odczucia po dłuższym użytkowaniu.
 
Do góry