Soundbar do 3000zł

milanoa

Member
Z Rzeszowa jesteś i nie masz gdzie odsłuchać, a słyszałeś o takim sklepie Nautilus?. Masz go na wyciągnięcie ręki. Trochę kreatywności się kłania.
 

Rafael717

New member
Z Rzeszowa jesteś i nie masz gdzie odsłuchać, a słyszałeś o takim sklepie Nautilus?. Masz go na wyciągnięcie ręki. Trochę kreatywności się kłania.

W nautiliusie byłem zanim napisałem tutaj post kolego.. nie mają tam nic na chwile obecną dla mnie.. był jeden ciekawy soundbar BOSE ale łącznie z subem ponad 6tys, to już wole dopłacić i w przyszłości poskładać kino do 10k.. teraz szukam czegoś do budżetu 3tys.
 

milanoa

Member
W nautiliusie byłem zanim napisałem tutaj post kolego.. nie mają tam nic na chwile obecną dla mnie.. był jeden ciekawy soundbar BOSE ale łącznie z subem ponad 6tys, to już wole dopłacić i w przyszłości poskładać kino do 10k.. teraz szukam czegoś do budżetu 3tys.

Przecież mają na stanie JBL 9.1, wystarczy dobrze zagaić.
 

Rafael717

New member
a co powiecie na to, w Nautiliusie2 polecali to jeszcze

Polk Audio MAGNIFI MAX SR

podobno gra tak samo jak 9.1 ale nie ma Atmosa
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Posłuchaj. Argumentacja żadna, Idąc ich tokiem rozumowania nie musisz kupować nawet MAX SR, tylko takie za 1300 brakuje mu tylko mocy i tylnych :)
 

Rafael717

New member
Panowie a ten zestaw ??

SAMSUNG HW-N950

miałem kupić do 3 tys max i coś nie wychodzi, ale 4k to max max na bank.

Doradźcie mi tylko żebym nie żałował :D póki co jestem przekonany do tego JBL Bar 9.1 , co myślicie o tym ??
 

Rafael717

New member
Wiem ale znalazłem sklep który ma w dobrej cenie Samsung HW-Q90R

https://allegro.pl/oferta/soundbar-samsung-hw-q90r-e-9284625412

Myśle też o tym SAMSUNG HW-N950 ale on jest chyba gorszy od tego wyżej

Ogólnie rzecz biorąc potrzebuje waszej pomocy/ porad bo juz chce któryś kupić i mieć spokój w głowie bo już od dobrych kilku dni czytam recenzje/oglądam filmiki itp itd szlag mnie już trafia :D :D
 
Ostatnia edycja:
HW-N950 gra cudnie bardzo dobrze, ogląda się również zacnie. Spędziłem z tym barem prawie tydzień u kumpla we wro i dawał radę. Ja sam mam ten problem. Szukam soundbara dla siebie i dla znajomego. On nie chce wydać więcej niż 3000, ja najarałem się na JBL 9.1 i staram się żone przekonać... .
 

Rafael717

New member
HW-N950 gra cudnie bardzo dobrze, ogląda się również zacnie.

z opinii w sieci też tak wynika ale osobiście nie słyszałem żadnego z tych trzech między którymi wybieram.. Nikt nie wspomina w sieci o jednej ważnej rzeczy co do Samsungów, że te 2 osobne głośniczki owszem są bezprzewodowe ale mają stałe zasilanie z gniazdka, jest to i plus i minus bo się nie rozładują ale trzeba kable ciągnąć jak ktoś akurat w tych miejscach co będą stały nie ma gniazdek na ścianie
 
Do góry