Dolby Atmos w LG SK8 oraz KD-60XF8305

Muciorek

New member
Dzień dobry,

Mam zestaw sonundbar LG SK8 + KD-60XF8305. Czy jest możliwość uzyskania efektu Dolby Atmos w tym zestawie? Jeżeli tak, to jak to zrobić?

Pozdrawiam,
Maciek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony nie ma Dolby Atmos.
Jakie masz materiały Dolby Atmos ?

Jak masz podłączony sprzęt ?
Nie zapominaj, że optyczne cyfrowe wejście audio SK8 nie obsługuje Dolby Atmos, podczas gdy funkcja HDMI Return Channel obsługuje tylko skompresowane Dolby Atmos, a nie bezstratną Dolby Atmos, którą możesz uzyskać, jeśli karmisz odtwarzacz 4-kanałowy Blu-ray przez wejście HDMI.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Dzień dobry,



Mam zestaw sonundbar LG SK8 + KD-60XF8305. Czy jest możliwość uzyskania efektu Dolby Atmos w tym zestawie? Jeżeli tak, to jak to zrobić?



Pozdrawiam,

Maciek
I tacy ludzie są właśnie nadzieją na przetrwanie AVR [emoji16]
O tym pisałem, "gdzieś".
Chcą mieć Dolby Atmos I dowiadują się że grajbelka, to nie tędy droga....
 

Muciorek

New member
Udało się. Kupiłem kabel Arc Hdmi, podłączyłem i odpaliłem odpowiedni film w Netflixie i pokazuje, że odtwarza Dolby Atmos, ale na razie nie powala.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Bo proteza nogi to nie to samo co prawdziwa noga mimo że teoretyczne przeznaczenie takie same.
 

Muciorek

New member
Netflix ma tylko wybrane filmy w Dolby Atmos.
I tak jestem zadowolony z zakupu. Niecałe 1000zł, a gra o niebo lepiej niż TV. Dwa tylne głośniki zawsze można dokupić do tego modelu.
 

Muciorek

New member
No właśnie mam xboxa one x, ale jeszcze nie podłączałem bezpośrednio. Dam znać jak słychać przez xboxa.
 
Do góry