Pytanie o zestaw Musiccast Yamaha

zasi

New member
Witam,

Dostałem ciekawą propozycję na zestaw Yamaha Bar 400 + 2x głośnik Musiccast 20 jako tylne głośniki do salonu. Czy ktoś ma taki zestaw i może opisać jak to się sprawdza? Przyznaję, że wcześniej testowałem Yamahe YSP-2700 i nie byłem z niej zadowolony (być może układ pokoju, firanki i meble blokowały odbijany sygnał dźwiękowy), dlatego szukam teraz czegoś z tylnymi głośnikami. Mój pokój (15m2) nie ma moim zdaniem miejsca na jakieś wielkie kolumny, dlatego nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad normalnym kinem domowym z amplitunerem i zestawem głośników (być może jednak powinienem?), jednak zestaw soundbar + tylne głośniki wydaje mi się rozsądnym kompromisem. Po doświadczeniach z YSP-2700 spodobał mi się system multiroom Yamachy, a w przyszłości będę chciał dokupić głośniki do kuchni i drugiego pokoju.
Alternatywą dla zestawu Yamahy do salonu wydaje się jeszcze Samsung HW-N950 ale jego cena jest już trochę wyższa i nie jestem pewien, czy można go połączyć później z dodatkowymi głośnikami w innych pokojach.
Może ktoś będzie w stanie coś doradzić :) Z góry dziękuję i Wesołych Świąt!
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Yamaha Ci się nie podobała i to nawet wysoki model, co miałby zmienić niższy?
Obejrzyj sobie JBL BAR 5.1. Harmana Enchant 1300 albo 800 z subem.
 

zasi

New member
Byłbym zadowolony ale dźwięk w moich warunkach nie mógł się odpowiednio odbijać i rozchodzić w pomieszczeniu dlatego ciekaw jestem konfiguracji z prawdziwymi głośnikami tylnymi.
 
Do góry