Wybór subwoofera.

Szym3k

Member
Witam,
Mam taki zestaw Canton Chrono 509.w + 505.2 + 502.2. Chce dokupić subwoofer tylko nie wiem który jest od zestawu, nie mogę znaleźć takiej informacji 80.2 czy 8.2 czy może jeszcze jakiś inny. Pomoże ktoś?
Pozdrawiam
Szymon
 

Szym3k

Member
A ten 80.2 nie da rady? Mam okazję wyrwać go za dobre pieniądze. O tyle pomieszczenie jest dziwne, ze jest podzielone na dwie części- jadalną i telewizyjną. Kanapa przed TV stoi w odległości około 4-5m.
 

mors111

Active member
Bez reklam
wszystko zależy też od akustyki pokoju, może starczy może nie , jak nie posłuchasz dwóch nie będziesz miał porównania , ale pamiętaj mocy nigdy za wiele , pomieszczenie co jak co masz spore więc szedł bym w mocniejszego jak napisał Blackninja

pytanie jaka jest cena za tego co chcesz kupić
 

mors111

Active member
Bez reklam
jak wcześniej nie miałeś żadnego i "wystarczyło" to każdy będzie dobry
napisz jeszcze jaki masz amplituner , bo jakby co sprzęt można tak poustawiać , że fronty dasz na full band i one też dodadzą basu , aczkolwiek nie jest to lubiane ustawienie na forum
 

mors111

Active member
Bez reklam
sub na pewno doda dobrego efektu w kinie domowym ,, nie to że szkoda , wypadało by większego

ja u siebie kiedyś jak żonie było za dużo basu odłączyłem suba postawiłem bez kabla na środku pokoju , w ampli go wyłączyłem ( dałem tylko na DynamicEqualizer ) , a basu nadal miałem ogrom z frontów ( takie kolumny jak i akustyka pokoju ) , żona jak zwykle wq....na bo nie lubi basu i miała focha przez kilka dni bo skrzynka była wyłączona a bas nadal był
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ale front ci nie da taki bas jak sub ;P
Dobrze mu wcześniej napisałeś, będzie zadowolony. Choć osobiście wolał bym klipscha zamiast cantona ;P

za słaby nie będzie bo i tak nie dasz go na fula, ja mam na godzinie 11 pokrętło i sub pracuje jak trzeba
 
Do góry