Polk magnifi mini problem

Lebciu

New member
Witam. Po wyłączeniu soundbara słychać 1 pstrykniecie. Również jak jest wyłączony po przełożeniu ucha słychać delikatne syczenie z głośników w listwie. Czy to normalne ?
 

nielot

Member
Pozwolę sobie się podpiąć żeby nie zakładać nowego wątku.

Mam tego bara od kilku godzin i jedno mnie drażni - załącza się zawsze jak TV jest włączony. Podpięty jest optykiem. Mam też kino 5.1 i tam jak amplituner jest podpięty optykiem to się nie włącza przy włączaniu TV. Polk natomiast odpala się za każdym razem. Czy jest możliwość decydowania kiedy chcę żeby był włączony czy ten sprzęt musi być włączony cały czas kiedy TV jest włączony ?
 

nielot

Member
Fakt. Czyli niestety będzie się skubaniec zawsze włączał.

I szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem te zachwyty w sieci. Gra to mocno przeciętnie. Fajny bas ale czuć że odseparowany od reszty. A ta reszta bardzo słaba. Nie wspominając już o tonach wysokich których ten bar po prostu kompletnie nie ma :(
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Bo żaden sounbar nie będzie grał idealnie w pełnym zakresie wszystkich tonów .... Wszystko zależy co kto czego oczekuje....
 

nielot

Member
TV w ogóle nie gra. To chyba dość oczywiste :)

W Magnifi Mini najbardziej mi doskwiera kompletny brak wysokich tonów. A przecież akurat w wypadku barów chyba najłatwiej jest zorganizować właśnie sensowne tony wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry