Soundbar Bose 700

xgutti

New member
Bez reklam
Posiadam zestaw soundbar Bose 700, moduł basowy Bose 700, Bose surround speakera. Mam możliwość podpiąć do tego zestawu kolejny moduł basowy Bose 700. Czy jest sens i co to może zmienić dźwiękowo?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witaj ja też posiadam bose 700 listę + sub ale nie mam tylnich jeszcze glosniczkow czy lepiej to gra w filmach jak juz jestes posiadaczem tylnich glosniczkow?
I jest wogole taka opcja ze można dodać 2 na raz moduły bassowe, ?
 

xgutti

New member
Bez reklam
Wyczytałem w instrukcji że jest możliwość dodania w aplikacjii Music Bose drugiego subwoofera więc czemu nie, już zamówiłem i czekam obecnie na kuriera więc będę wiedział na ten temat coś więcej jak to zagra a co do głośników surround speakers to zestaw brzmi w kinie czy podczas gier rewelacyjnie , jak najbardziej słyszalny jest zestaw 5.1. więc polecam.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
xgutti witaj super to daj znać czy bezproblemowo podłącza się 2 subufer do zestawu i jak to chodzi to w przyszłości domowie 2 sub a surroundy kupuje 1 marca bo i tak miałem kupić bo dużo osób mówi ze jest rewelacja i ty jeszcze to potwierdizles.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie za przesłanie materiału rzeczywiście jest opcja 2 suba dołączenie ale na 2 subach musi byc moc. Jak dojdzie ci 2 sub daj znać czy jest dużo lepiej i jak to gra filmach z 2 subami
 
Ostatnia edycja:

xgutti

New member
Bez reklam
Cały zestaw Bose 700 mam także w kolorze białym 😁 a za drugiego suba w Media Markt zapłaciłem 3020 zł z kosztami wysylki choć można kupić na Amazonie w podobnej cenie za 700 euro.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Xgutti jak zrobić jeśli umieszczam post na forum zrobić tak jak ty masz opis swojego sprzętu tv i bose opisane na dole co posiadasz aktualnie? I zrób foto 2 subow w domu pięknie to musi wyglądać i jaki masz pokój w którymto ci gra?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok dzięki śliczne. Juz doczekać się nie mogę do bose surround speakers jak zakupie w filmach musi być dużo lepiej
 

xgutti

New member
Bez reklam
Klocki już podłączone i ...... ogólnie znaczna poprawa, trudno obecnie sprecyzować skąd wydobywają się tony niskie, po prostu są i to przyjemnie brzmi 😁
 

Attachments

  • IMG_20190128_213856489.jpg
    IMG_20190128_213856489.jpg
    30,4 KB · Wyś: 229

Tvmania

New member
Bez reklam
Xgutti powiem ci pięknie to u ciebie wygląda ślicznie w pokoju biało :) 1 słowem kozak ja musze swoje ps4 zmienić na ps4 pro biale .Umnie trochę gorzej to wygląda bo mam maluszka i musze sprzęt narazie kłaść na górę jak zrobić pochować te wszystkie kable jakaś maskownica?
 

Attachments

  • 15487105089291659531034.jpg
    15487105089291659531034.jpg
    22,4 KB · Wyś: 132
  • 1548710604305-866945579.jpg
    1548710604305-866945579.jpg
    21,9 KB · Wyś: 101
Ostatnia edycja:

xgutti

New member
Bez reklam
Muszę pożyczyć wiertarkę i wywiercić otwór na przewody by przenieść konsole na półkę niżej bo mimo wszystko konsola trochę przysłania bok soundbara skąd też wydobywa się dźwięk ale to ogarnę w weekend.
 
Do góry