Soundbar Bose 700

xgutti

New member
Bez reklam
Myślę że w muzyce brzmi lepiej niż w samym kinie. Wszystko zależy od upodobań dźwiękowych , jedni stwierdza że kiepsko a inni że rewelacja. Puki co kilka osób Mnie już nawiedziło i każdy był pod wrażeniem co potrafią z pozoru tak małe głośniki.
 

luki99

New member
Panowie czy majac stary telefon (bez mozliwosci sciagania aplikacji) oraz brak sieci wifi w domu nie bede mogl korzytac z Bose 700?
 

xgutti

New member
Bez reklam
Bez aplikacji raczej Bose 700 nie ruszy, pożycz od kogoś smartfona na kilka minut by skonfigurować głośnik. Ogólnie będziesz potrzebował dwóch smartfonów jeśli nie posiadasz wi-fi. Na jednym telefonie udostępniasz swoją sieć i robisz przenośnego routera a na drugim konfigurację sounbara. Jak już dokonasz konfiguracji to nie będzie już Tobie potrzebne wifi i smartfon tylko że nie będziesz miał aplikacji Bose Music
 

luki99

New member
Ok czaje, trochę słabo to rozwiązali ale cóż.


A jak się ma ten soundbar do kina 5.1 ktoś może obcował i się wypowie będzie to w filmach grach podobnie/dużo gorzej grało niż powiedzmy jakiś denon x1500h+dobre głośniki cantona/dali?


I mam jeszcze drugie pytanie bo pewnie są tacy co się przesiedli z soundbara tańszego na tego bose - róznica taka że warto dopłacić? (ja mam obecnie CT-390)
 

tommi820

New member
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak gra wasz Bose bass module 700?
Już dwa razy konfigurowałem zestaw i mam dziwne odczucia co do samego głośnika basowego. Gra jakby jako malutki dodatek do listwy. Np. gdy słucham muzyki z wyraźnym basem i wyłączę w aplikacji głośnik basowy to jest mała różnica. Przy filmach z Netflix-a jest lepiej ale, hmm coś jakoś słabo.
Mam takie wrażenie jakby więcej basu wychodziło z listwy głównej. Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie jak "wali" maksymalnie ten głośnik basowy?
Czy własnie dzięki tej konfiguracji 5 punktów w pokoju (20m2) system sam ustawia zakres maksymalny basu żeby szybu nie drżały?
Pozdrawiam.
 

darekgra

Member
Z tym cichym subem jest pewien problem, jakiś czas temu znalazłem wpisy na stronach USA (chyba nawet forum poświęcone bose) sporo osób miało z tym problem, prawie nie grającego suba.
 

szybal

Banned
Myślę o zakupie drugiego subwofera 700 jak ktoś przebije cenę w MM przy zakupie zestawy to jestem zainteresowany kolor biały czekam na propozycje może Blackninja może Kiki
 

szybal

Banned
W MM Cena w zestawie za Bass Module 700 - 2 163,41 po odliczeniu watu i rabatu -600 białe i czarne jaką super cenę masz na czarne?
 
Do góry