Soundbar Bose 700

Inglewood

New member
Jeżeli Bose sobie pozwala na takie promocje/przeceny to dla mnie budżetówka i produkt nie warty dalszego zainteresowania.
Dobre firmy utrzymujące jakość się cenią i bazują na lojalności klientów, która ta w moim przypadku została mocna zachwiana.
Bose! Wstyd, swój soundbarowy hiend sprzedawać w cenie ***************owatego LG czy Samsunga?
Ja jestem pewien, że już nic z tej firmy nie kupię, skoro mogą subwoofer sprzedać za 1600 zł i na tym zarobić, to ci co płacili 3500 zł mogą czuć się frajerami.
Kasa wyrzucona w błoto..
Bo(s/ż)e
 

szybal

Banned
He he Bose to klasa sama w sobie trzeba miec żeby zrozumieć.
Nie żal mi ani złotówki .
Najlepiej wydane pieniądze z wszystkich sprzętów i producentów jakich miałem.
Daruj sobie te komentarze nic nie wnoszą do tematu .
 

TomekOp

Member
Jeżeli Bose sobie pozwala na takie promocje/przeceny to dla mnie budżetówka i produkt nie warty dalszego zainteresowania.
Dobre firmy utrzymujące jakość się cenią i bazują na lojalności klientów, która ta w moim przypadku została mocna zachwiana.
Bose! Wstyd, swój soundbarowy hiend sprzedawać w cenie ***************owatego LG czy Samsunga?
Ja jestem pewien, że już nic z tej firmy nie kupię, skoro mogą subwoofer sprzedać za 1600 zł i na tym zarobić, to ci co płacili 3500 zł mogą czuć się frajerami.
Kasa wyrzucona w błoto..
Bo(s/ż)e
Madrze napisane
 

szybal

Banned
Może i jakość plastiku się poprawiła , ale to jest "moze"
Bardzo brzydko wygląda zołknacy biały plastik

Szyba, masz biały , czy czarny komplet ?
No i co mądralo od białego Bose 700 żołknącego zatkało
kakało jak sie okazało że jest srebne z aluminium :)
Next raz się przygotuj na durne ataki:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W nawiązaniu, do jednej z wypowiedzi.
Bose ma się sprzedawać, a nie tkwić w bańce pt. "ultra -premium", te czasy już dawno się skończyły, szczególnie w dobie obecnych produktów pokroju Samsung, LG itd. Przykładem jest chociażby Loewe. Ci "wierni" lojalni klienci firmy nie uratowali, a została przejęta. Firma ma zarabiać, a wszelkiej maści promocje, rabaty, obniżki, to nic innego, jak przemyślany biznes plan i chyba o to chodzi w każdej firmie?
 

radix156

New member
Panowie mam problem. Podłączyłem soundbar i subwoofer i nie działa mi dzwiek z tv. Podłączone pod hdmi arc i cisza. W aplikacji telewizor dodany
 

szybal

Banned
Nie mam siły . Nie każdego stać na Bose. Myślę że Manta zaspokoi twoje potrzeby jak nie będziesz jaral najtańszych fajek może nie zmieni koloru.
 

Ruggiero

New member
Panowie musialem poresetowac wszystko w tel, zmienialem neta i zglupialem jak mam tego bose podlaczyc ??? Mam aplikacje ale mi go nie znajduje jak soundbara podlaczyc do sieci ?? Podlaczylem sie telefonem do soundbara i dzwiek z telefonu jest w soundbarze,, ale w aplikacji w telefonie nie mam mam soundbara nie chce go znalezc
 
Ostatnia edycja:

Ruggiero

New member
No na tym samym wifi rozumirm ale jak ? Bo ja robie tak ze telefon lacze przez bluetooth i telefon mam na wifi , alr gdzir mam polaczyc soundbara do wifi ? Zmienialem router nie wiem czy nie powinienem przywrocic soundbara do ustawien fabrycznych ale jak to zrobic ?, zgzglupialem juz
 
Ostatnia edycja:
Do góry