Soundbar Bose 700

szybal

Banned
Panowie żeby coś sprzedać trzeba najpierw to mieć.
Jednemu już biały plastyk w Bose 700 żołkł po latach
Więc wszystko jest możliwe:)
 

Inglewood

New member
Można się dowiedzieć dlaczego chcesz sprzedać ?


Nie używam. Jak już, to sporadycznie.

Wracam późno z pracy i korzystanie z Bose w warunkach blokowych nocą jest utrudnione.


Dowiedziałem się od kolegi z forum, że nowy zestaw (listwa + sub) można dostać w okolicach 5 tys, dlatego rozmyśliłem się ze sprzedaży, w związku ze zbyt duża stratą.
Ciekawa polityka Bose...


Siedzę w audiofilskim sprzęcie słuchawkowym i tam tendencje raczej są odwrotne. ;)
 

szybal

Banned
Nie używam. Jak już, to sporadycznie.

Wracam późno z pracy i korzystanie z Bose w warunkach blokowych nocą jest utrudnione.


Dowiedziałem się od kolegi z forum, że nowy zestaw (listwa + sub) można dostać w okolicach 5 tys, dlatego rozmyśliłem się ze sprzedaży, w związku ze zbyt duża stratą.
Ciekawa polityka Bose...


Siedzę w audiofilskim sprzęcie słuchawkowym i tam tendencje raczej są odwrotne. ;)
Z ciekawości sprawdziłem wszystkie sklepy w Polsce czy Mm w Niemczech w najniższej cenie koszt soundbar 700 plus Sub to około 6000 . Może zdradzisz wszystkim gdzie sa tak dobre ceny o których piszesz .
 

Inglewood

New member
Też chętnie bym się dowiedział, bo sprawdzając widzę wszędzie cenę min. 6000 zł.
Taką informację dostałem od potencjalnie zainteresowanego na PW, ustalając cenę mojego zestawu.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Też chętnie bym się dowiedział, bo sprawdzając widzę wszędzie cenę min. 6000 zł.
Taką informację dostałem od potencjalnie zainteresowanego na PW, ustalając cenę mojego zestawu.
Sam piszesz o cenie 5K Sprawdz a nie pisz byle czego bo to jest Poważne FORUM a nie dziecinada !!!
 

Inglewood

New member
Której części mojego wpisu nie zrozumiałeś?
Napisałem, że dostałem info na PW od zainteresowanego, że nowy zestaw można dostać w promocjach MM za ok 5k, w związku z tym, że mój zestaw jest używany, zaproponowana cena ze strony chętnego była znacznie niższa.
Dalej napisałem, że sam sprawdzając cenę, nie widzę w regularnych cenach nic poniżej 6k.
 

szybal

Banned
Bose trzyma cenę w czerwcu była podobna .
Duży plus za apke radio itd.
 

Attachments

  • Screenshot_20191220-174339_Bose Music.jpg
    Screenshot_20191220-174339_Bose Music.jpg
    22,7 KB · Wyś: 30
  • Screenshot_20191220-174336_Bose Music.jpg
    Screenshot_20191220-174336_Bose Music.jpg
    19,3 KB · Wyś: 33

radix156

New member
Wczoraj kupiony subwoofer Bose 700 w MM za 1610zl. Został przeceniony na 2279zl i do tego po 21 była jakaś nocna wyprzedaż :) dla niedowiarkow moge przesłać zdjęcie paragonu
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Której części mojego wpisu nie zrozumiałeś?
Napisałem, że dostałem info na PW od zainteresowanego, że nowy zestaw można dostać w promocjach MM za ok 5k, w związku z tym, że mój zestaw jest używany, zaproponowana cena ze strony chętnego była znacznie niższa.
Dalej napisałem, że sam sprawdzając cenę, nie widzę w regularnych cenach nic poniżej 6k.
OK masz i ciesz się bo to KAWAŁ dobrego sprzętu !!!
 
Do góry