Soundbar Bose 700

kcz3

New member
Panowie dostałem nowy sprzęt i Działa bosko działa :) nawet niekalbrowalem jeszcze ale jest bas teraz chyba dokupie satelity. Kazali mi odesłać tamten bez akcesoriów i teraz mam dwa kaski dwa piloty
 

szybal

Banned
Lepiej nie kalibruj
Teraz wieś o czym mówiłem jaka jest różnica jak sub działa prawidłowo
jak ktoś od początku miał skopane to tego nie zrozumie
 

szybal

Banned
Odsłuchałem LG sky 10 ,Sony nie wiem jaki za 5990 i Samsunga za chyba 4000 - słabo po Bose mega słabo .
Trzeba przyznać że sam Soundbar 700 Bose gra lepiej niż te całe zestawy z subem.
W Bose muszą poprawić oprogramowanie reszta na plus radio internetowe działa nie trzeba się extra do każdej aplikacji logować.
SB włącza się i wyłącza automatycznie sam też ustawia źródło film muzyka itd.
Super funkcja w apce tryb dialogów - wieczorem można wyraźnie posłuchać bez zbędnego dudnienia.
No i wygląd wykonanie pilot.
Pojechałem i kupiłem sam Soundbar na ta chwilę basu wystarczająco jak wejdzie nowy
Pewny Soft do kupię dwa basy module 700 .
Żona pukała się w czoło jak mnie zobaczyła z Bose :) ale jak posłuchała konkurencji też stwierdziła że sam Soundbar Bose 700 gra lepiej niż te pseudo zestawy z dolby Atmos ;)
 

szybal

Banned
Przecież w apce masz do wyboru stacje radiowe z całego świata możesz zaprogramować na pilocie 6 ulubionych.
Alexa w Polsce nie działa nie wiem o czym piszesz.
 

szybal

Banned
Ale funkcja asystenta na tym urządzeniu w Polsce jest nie dostępna .
 

Attachments

  • Screenshot_20190429-075943_Bose Music.jpg
    Screenshot_20190429-075943_Bose Music.jpg
    16,1 KB · Wyś: 23

kcz3

New member
To na pewno tylko adaptic nie informuje czy jesteś za blisko czy za daleko ewentualnie że byś zmienił pozycję ��

:spam:

Nie chce mi się psuć i kalibrować ale mi aplikacja po francusku wyświetliła „ éloignez vous de l’appareil «*** wiec dlabmnie to znaczy ze za blisko . A to czy zmienić pozycje czy pozostać nieruchomo to inna sprawa.
 

Attachments

  • 74BDD9CB-D6A8-48B0-A350-4FE90B43E13A.jpg
    74BDD9CB-D6A8-48B0-A350-4FE90B43E13A.jpg
    5,8 KB · Wyś: 51

szybal

Banned
W apce po kalibracji można włączyć i wyłączyć Adaptic żeby usłyszeć różnicę.U mnie jest spora na plus po kalibracji szczególnie z sourandami.
Czy ktoś z kolegów próbował podłączyć Bas module kablem do SB czy jest u was słyszalna różnica ?
Kcz3 to był żart z tym alarmem
miłego weekendu.
 
Do góry