Pomoc w wyborze soundbara

Ruseek

New member
Witam chce kupić Tacie soundbara do telewizora Sony Bravia 55 cali. Tak wiem że jest tysiąc innych lepszych rzeczy które dają dźwięk :p, ale on się uparł i wymarzył sobie soundbara. Nie jest audiofilem i za kolumny w salonie Mama by go zabiła :D. Więc musi to być soundbar. Do 1000 zł wybrałem 4, które mnie zaciekawiły i chciałbym prosić o opinie. Może słyszeliście coś na ich temat, może mieliście takie sami albo jakiś znajomy. Za każdą opinie serdecznie dziękuję.

1. Yamaha YAS-107
2. Sony HT-CT390
3. Samsung HW-K450
4. LG SJ4R

Pozdrawiam
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Yamahę odpuść sobie , ten model jest bardzo słaby inne i owszem rewelacyjne
Sony - ja go kupuję w tym roku , dla mnie gra rewelacyjnie jak za te pieniądze
Reszty nie odsłuchiwałem
 

Ruseek

New member
Dzięki za odpowiedź :). Mówisz że ten YAS 107 jest słaby ?. Ciekawe czemu dużo osób go poleca. Które według ciebie inne są rewelacyjne :) ?. Sony było moim pierwszym wyborem ale potem po opiniach zacząłem się wahać i robić sobie większy mętlik w głowie.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sam byłem na niego zdecydowany z uwagi na brak miejsca i wbudowany subwoofer, no i Yamaha.....Jednak mimo że to topowa marka to bez osobnego subwoofera to nie gra, efekt jest ale bas jest nie taki jak powinien. Moim zdaniem lepsza opcja to sony. Opinie jak dla mnie są dobre, wiadomo jest to sprzęt do max 20 metrowego pomieszczenia, ale muzyka gra genialnie, wszystkie tony graja czysto i mocno, bas dynamiczny , twardy , w filmach znów potrafi zejść bardzo nisko i miękko.
Ogólnie szukaj opcję listwa + bezprzewodowy subwoofer
 

Ruseek

New member
Już nie mam z czego dokładać :D i tak to drogi prezent na święta :D. Dużo osób zarzuca sony że nie posiada on DTS'a czy to naprawdę taką wielką różnice robi ten DTS ?
 
Do góry