Soundbar sony ht zf9, czy miał ktoś z nim styczność?.

Piotrkg

New member
Ma ktoś z was problemy ze stabilnością łączności pomiędzy soundbarem a subwooferem? Próbowałem już różne kombinacje ustawień, nie pomaga. Odległość to ok. 1,5m dioda pokazuje że łączność jest ale sygnał zanika co trochę.
 

ewaldus

New member
Może coś zakłóca łączność. Spróbuj przestawić w inne miejsce dla próby. U mnie od kilku miesięcy zero problemów.
 

Piotrkg

New member
ZF9 poszedł do zwrotu, próbowałem różne miejsca i niestety nic nie pomaga. Problemem może być umiejscowienie routera w bardzo bliskiej odległości, niestety tego nie zmienię.
 

Grzorc

New member
Właśnie kupiłem tv Sony i zastanawiam się nad tym sundbarem.
Jako alternatywę mam amplituner Marantz 1506 i system głośników Canton 2.1.
Co lepiej zagra?
Netflix 100%.
Z góry dziękuję za odp.
 

Metka

New member
Mam sony ht zf9 już pół roku, z tylnymi głośnikami, nie jest źle ale kiedy w filmie jest akcja z różnymi wybuchami i z muzyka w tle to mam wrażenie że dialogi wówczas sa jakieś przytoczone, mało słyszalne, muzyka też nie brzmi rewelacycyjnie.
Ja na twoim miejscu zostałabym przy tym ampli., ewentualnie jeśli kupować to bose700 , gdybym dziś kupowała to na pewno bose, słyszałam jak gra-bosko, sony nie jest najgorszy ale do tego bose to trochę mu daleko.
 

Grzorc

New member
Mam sony ht zf9 już pół roku, z tylnymi głośnikami, nie jest źle ale kiedy w filmie jest akcja z różnymi wybuchami i z muzyka w tle to mam wrażenie że dialogi wówczas sa jakieś przytoczone, mało słyszalne, muzyka też nie brzmi rewelacycyjnie.
Ja na twoim miejscu zostałabym przy tym ampli., ewentualnie jeśli kupować to bose700 , gdybym dziś kupowała to na pewno bose, słyszałam jak gra-bosko, sony nie jest najgorszy ale do tego bose to trochę mu daleko.

Bardzo dziękuje za odp.
Jeżeli chodzi o Bose to rozważam model 500 + sub + tylne głośniki.
(BOSE SOUNDBAR 500 + BASS MODULE 500 + SURROUND SPEAKER)

nautilus2.pl/gonik-bose-soundbar-500-czarny-bass-module-500-czarny-surround-speaker-czarny-promocja/soundbary-i-projektory-dzwieku?search=bose

Mam jedynie wątpliwości czy model 300 zagra lepiej od tego sony, jest 2x droższy :(.
 
Do góry