Soundbar sony ht zf9, czy miał ktoś z nim styczność?.

aro007

New member
A ja właśnie zastanawiam się nad tym Sony albo nad Samsungiem HWN-850 tez z tylnymi głośnikami

Różnica między tymi dwoma soundbara mi 600 zł.

U mnie soundbar podłączony będzie pod TV Samsunga Plus PS4 oraz NC+.
 

Metka

New member
Mam kupiony sony ht zf9, jakie stojaki będą pasować do tylnych glosnikow?.
W najbliższym czasie chce zamówić netflix, mogę z tv lub blu ray netflix ale podobno xbox one dekoduje dolby atmos z netflix. Mam więc pytanie, czy jeżeli kupię xbox one i będę oglądać netflix z xbox to będę mieć dźwięk atmos?.
Pytam dlatego ponieważ mój tv to sony kdl w 809c z 2015r., Full hd, dekoduje dolby digital, dts, dolby digital+,
Soundbar natomiast dekoduje również dolby atmos, więc jeżeli tv jest taki jak wyżej a soundbar sony ht zf9, to czy netflix z xbox one będzie dolby atmos?.
 

HaHiro

New member
Jak wrażenia z htzf9? Jak sprawuje sie w muzyce? Masz moze porównanie do jbl? Mam dylemat pomiedzy tymi dwoma soundbarami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jak duży masz pokój i ile masz max kasy ? Ma być tylko do kina czy również do muzyki - ile % ?
 

Metka

New member
Jak wrażenia z htzf9? Jak sprawuje sie w muzyce? Masz moze porównanie do jbl? Mam dylemat pomiedzy tymi dwoma soundbarami.

Soundbary sony, jbl, (bo te były brane pod uwagę),były odsluchiwane w markecie więc duża Hala, nie jest to najlepszy odsłuch, jednak mi do gustu przypadł bardziej sony, dzwiek z belki jak dla mnie był bardziej wyraźny, czysciejszy.
Subwoofer też lepiej sony bo bas delikatniejszy, słabszy, ale jeżeli jesteś miłośnikiem mocnego brzmienia basu to na pewno jbl. Ale to byly moje subiektywne odczucia przy odsluchu, najlepiej żebyś sam odsłuchać te soundbary ale bezpośrednio w jednym miejscu wtedy najlepiej można porównać dźwięk między nimi.
Jeżeli chodzi o tylne głośniki to są ok., zasilane na prąd, fajnie grają i w muzyce i w filmach a w dolby atmos to już podobno super.
 

HaHiro

New member
Przynaniej nie trzeba sie martwic o ładowanie i przekładać co chwile. JBL brzmi fajnie ale wielki minus za brak kodeków, zwlasza DD+. Pojade odsluchac sony htzf9 i wtedy zdecyduje.
 

fotokis

New member
Przynaniej nie trzeba sie martwic o ładowanie i przekładać co chwile. JBL brzmi fajnie ale wielki minus za brak kodeków, zwlasza DD+. Pojade odsluchac sony htzf9 i wtedy zdecyduje.

HaHiro co kupiłeś? - bo też błądzę między JBL a Sony.
Wczoraj byłem na odsłuchu w MM, to duża hala, ale jak dla mnie to Sony jest przyjemniejszy w odsłuchu.
 

vtracer20

New member
moje rodzice własne kupili telewizor sony 75xf9005 + ten zestaw ht zf9 + tylne głośniki. Salon mają około 30m3 może więcej + otwartą kuchnia.

cały system robi wrażenie, teraz sam bym kupił coś podobnego. Prosty w obsłudze i oto chodziło, rodzice nie są bardzo techniczni aby mieć duże kino domowe z amplituner + głośniki + inne rzeczy.
 

Krzyzak356

New member
Hej,
Właśnie również chcę kupić tv UE75NU8002 oraz do tego jakiś fajnie grający soundbar.
Z tego co czytam to polecacie tego sony zf9+ i do tego 2 głośniki tylne.
Mam pytanie czy taki zestaw jak powyżej będzie dobrze działał? Chodzi mi o kompatybilność sprzętu. Nie jestem jakimś melomanem. Dodam że salon ma około 33m2
 

Krzyzak356

New member
Zastanawia mnie jeszcze Samsung HW-N850 czy niebyłby lepszym połączeniem z tv samsunga.
Albo YAMAHA YSP-2700
Ceny tych soundbarow są dość wysokie no ale jakość...
 
Ostatnia edycja:
Do góry