Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

Mpatiaa

New member
Tv mania sorki , że zapytam ale odkąd śledze posty to chyba od roku stoisz przed wyborem sprzętu . Ja jestem po 2 tyg poszukiwaniach i mam dość śledzenia wszystkich fake newsow, postów etc . Szacun dla Ciebie za wytrwałość ale sprzet będziesz miał wyszukany napewno [emoji23]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mpatiaa szczerze się z tobą zgodzę nawet nie rok ponad 1.5 roku ale już zdecydowałem bose 700 zestaw cały albo harman kardon enchant 1300 + bass. Jadę do warszawy 17 grudnia i zamawiam u blackninja. Nuz się doczekać nie mogę stycznia bo wtedy zestaw kupuje.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Pekus słuchałes tego harmana enchant 1300 + sub i mówisz ze bose 700 + subufer 700 zjada go dźwiękiem i mocą?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Jeśli będę zamawial bose 700 zestaw to biały . Mam pytanko które uchwyty mam zamówić bose żeby tylnie głośniki surround zamontować na tylnej ścianie tam gdzie jest kanapa
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witaj zochu91 mam do ciebie Bracie pytanko szczere możesz mi powiedzieć szczerze o soundbarze bose 700 chce zakupić cały zestaw do pokoju w bloku 20m2 ma służyć do muzyki i filmów blu ray I 4k hdr podłączone pod tv samsung nu8002 75 cal
Jak sprawdzi się ten sprzęt jak jakoś dialogów jak bass sprawdza się w subuferze?
Czy warto dokupić do listy i subufera tylnie glosniczki które kosztują1.5 tys zl?
Czy lepiej zainwestować 3.5 tys w sub
3.9tys w listę i to mi wystarczy jako alternatywa mam jeszcze na oku Jbl bar 5.1 lub harman kardon enchant 1300 +sub. Proszę ciebie o pomoc i doradzanie + opis jakie twoje wrażenia były z odsłuchu bose 700
 

airdw

New member
Przymierzam się do kupna Sony HT-ZF9, prośba o poradę na czym zamontować tylne głośniki i na jakiej wysokości. Kanapa dosunięta do ściany, więc uchwyt musi się obracać o 90 stopni.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tvmania, a nie lepiej zamiast opierać się na mojej subiektywnej opinii podjechać do pierwszego lepszego marketu/salonu audio i samemu się przekonać?
Kurcze, chcesz kupić zestaw za 7 klocków a nie chcesz poświęcić popołudnia zamiast kupować w ciemno? :)
 

MichalTJE

New member
A czy sony ht zf9 przy oglądaniu telewizji z nc+ też daje jakiś efekt i czy dźwięk nie jest wtedy opóźniony.
Tylne głośniki lepiej na stoiskach czy na ścianie?.
... nie miałem opóźnienia odtwarzać treści z dekodera czy aplikacji w TV...
natomiast jest możliwość dostosowania audio z video w ZF9...
ja głośniki powiesiłem na ścianie,,,, ogólnie wrażenie bardzo mocno na plus... górna półka ... w moim odczuciu stawiam go na równi z Fidelio B8... na korzyść ZF9 za głośniki z tyłu...
przypominam cały czas że moje TV to również Sony....
 
Ostatnia edycja:

MichalTJE

New member
Przymierzam się do kupna Sony HT-ZF9, prośba o poradę na czym zamontować tylne głośniki i na jakiej wysokości. Kanapa dosunięta do ściany, więc uchwyt musi się obracać o 90 stopni.
daj mi mozliwość wysłac Ci zdjęcie jakiś adres @,,,
moje uchwyty kosztowały całe 4 zł za sztukę :)
nie znajdziesz lepszych
 

MichalTJE

New member
Mpatiaa szczerze się z tobą zgodzę nawet nie rok ponad 1.5 roku ale już zdecydowałem bose 700 zestaw cały albo harman kardon enchant 1300 + bass. Jadę do warszawy 17 grudnia i zamawiam u blackninja. Nuz się doczekać nie mogę stycznia bo wtedy zestaw kupuje.
do jakiego Tv chcesz kupic ten zestaw?
(nie mam czasu śledzić całego wątku)
 

Metka

New member
Sony ht zf9 zamówiony, dzisiaj ma przyjść. Mój tv to sony bravia kdl 809c Full hd, mam nadzieję że z nim będzie współpracował po hdmi arc.
 

MichalTJE

New member
na 100%... kup sobie kabel HDMI 2.0 zf9 w opisie wymaga 2.1 ale 2.0 daje rade bez utraty żadnych właściwości. rozumiem ze zakupiłeś z kolumnami tylnymi ?
 

ewaldus

New member
Przymierzam się do kupna Sony HT-ZF9, prośba o poradę na czym zamontować tylne głośniki i na jakiej wysokości. Kanapa dosunięta do ściany, więc uchwyt musi się obracać o 90 stopni.
Takie są bardzo dobre.
dffb2ec74c60af97585a838ee6545eb7.jpg
 

MichalTJE

New member
MichałTJE to będzie podpięte do tv samsung nu8002 75cal
proponuje Ci sprawdzic przed zakupem... zadzwoń do serwisu Samsung popytaj... idż do MM popodpinaj... ja nie wierze juz w expertów z całym szacunkiem... ja się tak naciałem na deel sony>Philips każdy pseudeexpert huczał ze Sony to dziadoska firma a jak sie okazało Philips się przyznał do swojego błędu... ja się nauczyłem po kilkumiesiecznym boju sądowym z molochami... pamietaj nic nie wywalczysz potem jak audio oraz TV róznią sie producentem (przynajmniej ciężki temat) każda potęcjalna aktualizacja TV lub soundbra niesie ze saoba niebezpieczeństwo ze bedziesz musiał zestaw podpiać optykiem co p[rzy dzisiejszych aplikacjach typu Netflix jest powrotem do kamienia łupanego...
jesli ktoś z expertów ma jakiekolwiek argumenty przeciw mnie w przedmiotowym temacie zapraszam do dyskusji...
do TV Samsung kup soundbra Samsug ! nie daj się zwodzić bo bedziesz potem mógł tego żałować...
zrobisz jak uważasz
Pozdrawiam
Michał.
 
Do góry