Samsung N950 ustawienia

Aparacik

New member
Samsung N950 jakie macie ustawienia listwy głośników 0 do 6 ???

To jak z YouTube zrobić rzeby można było słuchać Atmos ?
 

morlinek92

New member
Witam,

Od 2 dni mam problem z ARC. Przestało działać :(
Problem objawia się tym, że jak puszczę dźwięk przez HDMI1/2, BT, WIFI to działa.
Po ARC mój TV Samsung KS7000 nie wykrywa soundbara, zwraca komunikat o problemie z podłączeniem. W tym samym czasie przestało działać sterowanie TV, soundbara i AppleTV pilotem od TV (samsunga) :(

To co zrobiłem:
1) Wyłączyłem z prądu TV,Soundbar,Dekoder i AppleTV na ok 5 min.
2) Zrobiłem factory reset soundbara (trzymanie 30 sek. trybiku na pilocie od soundbara do momentu aż pojawił się napis INIT na belce)
3) Odłączenie i podłączenie wszystkich kabelków w One Connect Box i w soundbarze oraz zamiana kabli HDMI

Został factory reset TV czy coś jeszcze mogę zrobić? Ktoś miał podobny problem? Czytałem, że zazwyczaj factory reset belki pomagał na problem z brakiem ARC.
 

morlinek92

New member
Wyjeżdzałem na weekend więc odłączyłem zasilanie dla TV, AppleTV, dekodera i soundbara. Po powrocie ARC zaczęło działać!
Nie robiłem factory resetu TV.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
U mnie jest już długo i napiszę tak :
Do muzyki średnio a do Filmu Super a w Atmosie to Bajka !!!
Ma swoje że resetuję ale i tak GRA w filmie SUPER !!!
 

MusiC

Member
U mnie jest już długo i napiszę tak :
Do muzyki średnio a do Filmu Super a w Atmosie to Bajka !!!
Ma swoje że resetuję ale i tak GRA w filmie SUPER !!!

Potwierdzam z całą stanowczością :) film Przełęcz Ocalonych w Atmos oglądałem X razy, dżwięk wymiata , ale kompatybilność z topowym TV Samsung-a i zrywanie połączenia oraz kiepskim audio dotyczącym muzyki skusiły mnie do sprzedaży i poszukiwań czegoś co zadowoli mnie atmosowo-technicznie i co najważniejsze muzycznie :)
 

MusiC

Member
Z moim topowym TV z minionego roku gada Super !!!
Nigdy mnie nie zawiódł !!!

Po pierwsze kolego po co Ci tyle wykrzykników? Czyżbyś był oddanym miłośnikiem Samsunga?

Miałem zestaw: NC+ ,Samsung Q9FN + N950 + Himedia Q10 i sorry ale ARC nie działało jak powinno ,a tylne głośniki regularnie (raz w tygodniu) traciły sygnał więc nie wciskaj ludziom kitu i poczytaj światowe opinie o tym SB.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
A co Ci te wykrzykniki przeszkadzają ?
Po prostu pisze ze wszystko jest OK !
Nie jestem fanem S
Pisze prawdę jak to u mnie jest !
Mam podobnie NC+ i filmy to bajka
Jak napisałem sama muzyka to słabo !
ARC u mnie to normalnie działa !
Jesteś niegrzeczny pisząc ze coś (wciskam) pisze tylko jak jest u mnie !
Szkoda mi Ciebie że u Ciebie nie zadziałało abyś był zadowolony
Niemniej Pozdrawiam Cię !
 
Do góry