Co wybrać? JBL Bar 5.1 / HW-K950 / Magnifi Max Sr

morlinek92

New member
Może n950 będzie jeszcze na promocji. Samsung często robi takie 2 dniowe promki w grudniu. Sporo sprzętu kupiłem tak w ~60% ceny wyjściowej w sklepie na E ;)
 

magilla

New member
Witam.Wczoraj przysłali mi Polk Audio MagniFi Max i problem z subem występuje nadal , strasznie charczy jak mam cicho ustawione
Polk już spakowany w poniedziałek kurier odbiera zwrot.
I trzeba kupić coś nowego.
Mam na oku :
Sony HT-G700
Samsung Harman Kardon HW-Q70R
Samsung HW-Q800T
JBL BAR 5.1 Surround
Yamaha MusicCast BAR 400
LG SL8.
Proszę o pomoc w wyborze.Pokój 20 m2.Dziękuje i pozdrawiam
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i już podłączony. Jak dla mnie coś pięknego , nie dudniący bas , podłączony do Xbox One S, nie ma żadnego opóźnienia , dźwięk bardzo czysty. Obejrzałem Ready Player One i szczęka mi opadła. Po wielu miesiącach jestem zadowolony , a jeszcze nic nie ustawiałem pod siebie
 

Jarulez777

New member
Witam
Raczej z Sony to tylko model st5000 ma dobre noty , ja ostatnio bawiłem się bose 700 plus sub i byłem bardzo Milo zaskoczony , piękny soundbar i fajnie gra , jeszcze poluje żeby gdzieś posłuchać JBL 9.1 , harman Citiation jakoś mnie nie powalił wydaje mi się ze Bose gra czyściej lub to kwestia kalibracji , ale najlepsze zaskoczenie to Sonos Beam [emoji2]taki mały wariat i kosztuje 400 eu , a gra nieźle i to bez sub


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

ArieLoOoPL

New member
Witam, jestem przed wyborem soundbara z tylnymi fizycznymi satelitami.
Zastanawiałem się nad polk magnifi max sr, ale co czytam tutaj nie jest zachęcające, drugi wybór to jbl bar 5.1, ale tez nie są zachęcające komentarze.
Soundbar chce głównie do oglądania filmów z netflixa i hbo go, czasami do xboxa. Fajnie jakby obsługiwał AirPlay.
Polecacie może coś?
 

uszyneq

New member
Część
Też zastanawiałem się nad jbl 5.1 i soundbarem od Polk.
Wybrałem MagniFi MAX SR
Po odsłuchu do filmów lepszy jest Polk niż jbl a do muzy to prawie tak samo lecz z naciskiem na jbl.
Żadnych trzasków nie ma, wszystko gra wyśmienicie 👍
Znajomy też kupił Polk-a i trzasków nie zaobserwował (raz coś na 100-200 piosenek zatrzesczy ale to jak puści piosenkę z YT bo co do filmów to brak wad)
Duży plus jak dla mnie to regulacja osobna subufera, głośników tylknych no i uwydatnienie dialogów.
P.S.
 

strazakpiotr

New member
Część
Też zastanawiałem się nad jbl 5.1 i soundbarem od Polk.
Wybrałem MagniFi MAX SR
Po odsłuchu do filmów lepszy jest Polk niż jbl a do muzy to prawie tak samo lecz z naciskiem na jbl.
Żadnych trzasków nie ma, wszystko gra wyśmienicie 👍
Znajomy też kupił Polk-a i trzasków nie zaobserwował (raz coś na 100-200 piosenek zatrzesczy ale to jak puści piosenkę z YT bo co do filmów to brak wad)
Duży plus jak dla mnie to regulacja osobna subufera, głośników tylknych no i uwydatnienie dialogów.
P.S.

Polk jest fajny ale wg mnie do filmów lepszy byłby Sony zf9.
Jbl jest przez wielu polecany ale dla mnie ta marka to tylko pod muzykę a nie filmy czy efekty pod granie na konsoli.
Polk ma dobry sprzęt ale brak jest Atmosa i chyba dtx też 🤔
 

strazakpiotr

New member
jak sprzet jest dobry w muzyce, to przy grach i filmach tez powinien dac rade. Gorzej jest jak jest odwrotnie...
No właśnie nie koniecznie tak jest. Oprócz głośników w takim sprzęcie są jeszcze jakieś procesory dźwięku, dekodery, elektronika która tym steruje. Jbl nie robi dobrego sprzętu pod filmy, pod wrażenia przestrzenności i efekty odczucia kina. Co innego dźwięk muzyki to tutaj jbl daje rade właśnie z basem, choć ja osobiście nie lubię ich mocnego basu. Kupowałem ostatnio słuchawki nauszne i ostatecznie zdecydowanie wybrałem Sony niżeli Jbl
Nawet Panasonic dla mnie brzmiały lepiej. W jbl za dużo basu i czuć głównie bas. Oczywiście mowa o skuchawakach do 200 zł a nie jakichś tam z wyższej półki. Sam mam w domu zestaw kolumn Jbl i jestem zadowolony słuchając różnego riadzju muzykę
 
Do góry